Волво Клуб - България

Full Version: дайте пояснение
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Може ли някой да ми каже коя лампа точно е за подгряващите
свещи на ЕС80 2.5ТДИ ,че от толкова време го карам а още
незнам

На мен ми се струва ,че нямам такава лампа или поне нее като при
другите автомобили(спирала в жълт цвят)
Може ли някой да ми каже коя лампа точно е за подгряващите
свещи на ЕС80 2.5ТДИ ,че от толкова време го карам а още
незнам

На мен ми се струва ,че нямам такава лампа или поне нее като при
другите автомобили(спирала в жълт цвят)
Имаш лампа сигурно има термо датчик,който я вкл. на много ниска температурта и тогава подгрява. Това съм го виждал на Peugeot 405.
Имаш лампа сигурно има термо датчик,който я вкл. на много ниска температурта и тогава подгрява. Това съм го виждал на Peugeot 405.
Ти май нямаш подгряващи свещи като на по-старите дизели ама нека да кажат колегите които карат такава кола.
Ти май нямаш подгряващи свещи като на по-старите дизели ама нека да кажат колегите които карат такава кола.
и аз не съм виждал, мисля, че нямаме, а и принципа на запалване е по раличен, но да не говоря глупости :oops:
и аз не съм виждал, мисля, че нямаме, а и принципа на запалване е по раличен, но да не говоря глупости :oops:
При мен има. /2.4 Common rail/. Не знам дали е валидно за 70-ките. Обаче толкова бързо гасне, че почти не я виждам.
При мен има. /2.4 Common rail/. Не знам дали е валидно за 70-ките. Обаче толкова бързо гасне, че почти не я виждам.
Pages: 1 2 3 4 5 6