Волво Клуб - България

Full Version: здравейте
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
и преди съм писал тук и адски много съм доволен Smile)
имам volvo 850 gle
сменени са ангренажен ремък,пистов ремък и ролките (2бр.)
сега като я карам се чува виене отпред в ляво от какво може да е това виене може ли да е водната помпа
и другия ми въпрос е понякога трудно ми влиза 1-та и задната скорост от какво може да е благодаря ви предварително Smile
и последно някой прадавали чистака за фар дясна ???
и преди съм писал тук и адски много съм доволен Smile)
имам volvo 850 gle
сменени са ангренажен ремък,пистов ремък и ролките (2бр.)
сега като я карам се чува виене отпред в ляво от какво може да е това виене може ли да е водната помпа
и другия ми въпрос е понякога трудно ми влиза 1-та и задната скорост от какво може да е благодаря ви предварително Smile
и последно някой прадавали чистака за фар дясна ???
A кои ролки смени, само на агренажа или и на пистовия :?:
A кои ролки смени, само на агренажа или и на пистовия :?:
всичко е сменено ангренажен пистов и двете ролки
всичко е сменено ангренажен пистов и двете ролки
ако виенето е постоянно и се усилва с увеличаване на скоростта най вероятно е лагер на главината
трудното влизане на скорост - омекнали или изядени ламели / пружини или както им се вика / на съединителя
ако виенето е постоянно и се усилва с увеличаване на скоростта най вероятно е лагер на главината
трудното влизане на скорост - омекнали или изядени ламели / пружини или както им се вика / на съединителя
shtafo Wrote:всичко е сменено ангренажен пистов и двете ролки

Е те само на агренажа са две има още две на пистовия за тях питам дали си ги сменял. Когато спреш на място чува ли се виенето или е само по време на движение :?:
shtafo Wrote:всичко е сменено ангренажен пистов и двете ролки

Е те само на агренажа са две има още две на пистовия за тях питам дали си ги сменял. Когато спреш на място чува ли се виенето или е само по време на движение :?:
Pages: 1 2