Волво Клуб - България

Full Version: чистачка за фар
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
търся чистачка за ляв фар че някой тъпанар ми я изкърти а обиколих много морги и НЯМА
търся чистачка за ляв фар че някой тъпанар ми я изкърти а обиколих много морги и НЯМА
мото пфое :wink:
20 или 30 лв е комплекта, т.е 2 броя
мото пфое :wink:
20 или 30 лв е комплекта, т.е 2 броя
благодаря ще мина да видя какво ще ми предложат
благодаря ще мина да видя какво ще ми предложат
shtafo Wrote:търся чистачка за ляв фар че някой тъпанар ми я изкърти а обиколих много морги и НЯМА

Няма я !!! аз търся и дясно рамо ,ама пак няма
Информативно в МП комплект рамена ,чистачки и пръскалки 325 лв с ДДС

Ако намери взимаи и за мен Big Grin
shtafo Wrote:търся чистачка за ляв фар че някой тъпанар ми я изкърти а обиколих много морги и НЯМА

Няма я !!! аз търся и дясно рамо ,ама пак няма
Информативно в МП комплект рамена ,чистачки и пръскалки 325 лв с ДДС

Ако намери взимаи и за мен Big Grin
Даите да си поръчаме в ниакои магазин при следваща доставка да поръчат ,че маи станахме много хора с този проблем. И аз закучих с чистачките (имам само една ,на която и подмених гумената част от нормална чистачка)
ПП: Зада не отварям нова тема че имам един тъп въпрос.Колко гърнета има 850 бензин? Аз имам само катализатор и после голямото гърне( легена) и после нищо тръба, и то дълга.
Даите да си поръчаме в ниакои магазин при следваща доставка да поръчат ,че маи станахме много хора с този проблем. И аз закучих с чистачките (имам само една ,на която и подмених гумената част от нормална чистачка)
ПП: Зада не отварям нова тема че имам един тъп въпрос.Колко гърнета има 850 бензин? Аз имам само катализатор и после голямото гърне( легена) и после нищо тръба, и то дълга.
Pages: 1 2