Волво Клуб - България

Full Version: Въпрос
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Добър вечер на всички Smile Имам едно запитване и ще съм ви много благодарна ако ми отговорите. Като за начало нова съм в форума...и бих се радвала ако ми отговорите като лично съобщение,защото все още ми е трудно да се ориентирам кое къде е .... Та въпроса ми е къде може да се намери добър майстор на кормило на рейка? Smile
Добър вечер на всички Smile Имам едно запитване и ще съм ви много благодарна ако ми отговорите. Като за начало нова съм в форума...и бих се радвала ако ми отговорите като лично съобщение,защото все още ми е трудно да се ориентирам кое къде е .... Та въпроса ми е къде може да се намери добър майстор на кормило на рейка? Smile
ОТГОВОР
Привет.
В тази тема пишеш, да не би да си с камион?
От къде си за да те ориентираме. Има такива сервизи за ремонт и рециклиране на рейки.

ДО МОДЕРАТОРА
Ако темата не и е мястото тук - да се премести на мястото и.
Мерси.
ОТГОВОР
Привет.
В тази тема пишеш, да не би да си с камион?
От къде си за да те ориентираме. Има такива сервизи за ремонт и рециклиране на рейки.

ДО МОДЕРАТОРА
Ако темата не и е мястото тук - да се премести на мястото и.
Мерси.
Efri 740 Wrote:ОТГОВОР
Привет.
В тази тема пишеш, да не би да си с камион?
От къде си за да те ориентираме. Има такива сервизи за ремонт и рециклиране на рейки.

ДО МОДЕРАТОРА
Ако темата не и е мястото тук - да се премести на мястото и.
Мерси.
Ееее пише тук момичето, щото каза,че още не знае кое къде е и явно не е в час Smile Не може да я виниш за това!!!
Иначе добре дошла, ако се ориентираш и пак я намериш тази тема Smile
А за сервиза май Жоро може да помогне с "оферта" Smile
Ако прочете тази тема ще те насочи предполагам!
Efri 740 Wrote:ОТГОВОР
Привет.
В тази тема пишеш, да не би да си с камион?
От къде си за да те ориентираме. Има такива сервизи за ремонт и рециклиране на рейки.

ДО МОДЕРАТОРА
Ако темата не и е мястото тук - да се премести на мястото и.
Мерси.
Ееее пише тук момичето, щото каза,че още не знае кое къде е и явно не е в час Smile Не може да я виниш за това!!!
Иначе добре дошла, ако се ориентираш и пак я намериш тази тема Smile
А за сервиза май Жоро може да помогне с "оферта" Smile
Ако прочете тази тема ще те насочи предполагам!
Ами за рейки зависи, в нашия квартал има един дето прави хидравлични рейки, но ако е механична немога да ти кажа
Ами за рейки зависи, в нашия квартал има един дето прави хидравлични рейки, но ако е механична немога да ти кажа