Волво Клуб - България

Full Version: Краят на една любов...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
С прискърбие искам да ви съобщя, че реших да се разделя с моята 850-ца...

Причината е, че заминавам в друга държава и няма да имам достатъчно време да се занимавам с нея дотогава.

Така че:

Продава се Volvo 850, 2.5, 10v, RHD (дясно кормило), 1994, 150 000 miles

В доста добро състояние е, макар че има проблеми:

- ABS компютър не работи
- нуждае се от нов акумулатор
- 5 врата не се държи отворена (амортисьорчетата са за смяна)

Не са жалени средства за поддръжката на колата и въпреки това поради малкото време (до 22 Декември) я предлагам за само 600 лв.

Върви в комплект с 4 летни гуми на по 1000 км.

Контакти тук или на телефон 0884-330-357

Интересуващите се могат да видят колата в София, ж.к. Гоце Делчев, бл. 257, вх. Г. Регистрация - С 6552 КХ.

Надявам се да зарадвам някого тук!
С прискърбие искам да ви съобщя, че реших да се разделя с моята 850-ца...

Причината е, че заминавам в друга държава и няма да имам достатъчно време да се занимавам с нея дотогава.

Така че:

Продава се Volvo 850, 2.5, 10v, RHD (дясно кормило), 1994, 150 000 miles

В доста добро състояние е, макар че има проблеми:

- ABS компютър не работи
- нуждае се от нов акумулатор
- 5 врата не се държи отворена (амортисьорчетата са за смяна)

Не са жалени средства за поддръжката на колата и въпреки това поради малкото време (до 22 Декември) я предлагам за само 600 лв.

Върви в комплект с 4 летни гуми на по 1000 км.

Контакти тук или на телефон 0884-330-357

Интересуващите се могат да видят колата в София, ж.к. Гоце Делчев, бл. 257, вх. Г. Регистрация - С 6552 КХ.

Надявам се да зарадвам някого тук!
Аз мога да кажа само добри думи за тази кола - карах я от Храбрино до София - е малко странно ми беше с десния волан и автоматика но иначе е супер.
Аз мога да кажа само добри думи за тази кола - карах я от Храбрино до София - е малко странно ми беше с десния волан и автоматика но иначе е супер.
600 :?: :roll:
ти сериозно ли? да няма печатна грешка?
аз моята старата я дадох за 500 че беше '84
искаи й поне 2000 и пак ще я продадеш
600 :?: :roll:
ти сериозно ли? да няма печатна грешка?
аз моята старата я дадох за 500 че беше '84
искаи й поне 2000 и пак ще я продадеш
усещам че цифрата е 6000лв.
усещам че цифрата е 6000лв.
Марио, ако искаш може да упълномощиш някого за продажбата...

Другия вариант - да я оставиш за части /точно защото е неударена и е с десен волан/ при Жоро Терзиев. Мисля че 600 лв. като се напънем 850-ткаджийте ... ще съберем и после от разпродажбата на части - ще се възстановят няколкократно.

Мисля, че има проектозакон за забрана на регистрация и внос на автомобили с десен волан.... и това до някъде оправдава и числото.

В петък 08.12. ... нищо не спомена за това ти решително желание ?...
Марио, ако искаш може да упълномощиш някого за продажбата...

Другия вариант - да я оставиш за части /точно защото е неударена и е с десен волан/ при Жоро Терзиев. Мисля че 600 лв. като се напънем 850-ткаджийте ... ще съберем и после от разпродажбата на части - ще се възстановят няколкократно.

Мисля, че има проектозакон за забрана на регистрация и внос на автомобили с десен волан.... и това до някъде оправдава и числото.

В петък 08.12. ... нищо не спомена за това ти решително желание ?...
Pages: 1 2 3 4 5