Волво Клуб - България

Full Version: какво означава червената лампа в дясно от дисплея на комп.на
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
здравеите от скоро имам удовоствието да се возя на 850 GLT но ми свети една червена лапмпа вдясно на дисплея на ком. някои може ли да кже какво означава това?
здравеите от скоро имам удовоствието да се возя на 850 GLT но ми свети една червена лапмпа вдясно на дисплея на ком. някои може ли да кже какво означава това?
Може разбира се ,
това е лампа която показва ,че температурата навън от колата е под 2'С
Редно е да караш със зимни гуми!
Това ,че свети не променя с нищо работата на автомобила Smile
С твоето 850 добре дошъл в отбора на 8-ма серия Big Grin
Може разбира се ,
това е лампа която показва ,че температурата навън от колата е под 2'С
Редно е да караш със зимни гуми!
Това ,че свети не променя с нищо работата на автомобила Smile
С твоето 850 добре дошъл в отбора на 8-ма серия Big Grin
Малка поправка, мисля че показваше температура под 5градуса, за да те подсети че възможно заледяване на пътя и да внимаваш.
Малка поправка, мисля че показваше температура под 5градуса, за да те подсети че възможно заледяване на пътя и да внимаваш.
при мен на В40-ката свети при 3 и по-малко. Вероятно е различно за различните модели, като не изключвам възможноста да се указва някъде в компа - аналогично на сервизния интервал.
при мен на В40-ката свети при 3 и по-малко. Вероятно е различно за различните модели, като не изключвам възможноста да се указва някъде в компа - аналогично на сервизния интервал.
При мен свети при 2 градуса. Обаче тази сутрин забелязах, че при -6 градуса и надолу (към отрицателните) не свети - все едно че толкова е ниска температурата, че няма смисъл да ти показва SmileSmileSmile
При мен свети при 2 градуса. Обаче тази сутрин забелязах, че при -6 градуса и надолу (към отрицателните) не свети - все едно че толкова е ниска температурата, че няма смисъл да ти показва SmileSmileSmile
Pages: 1 2 3