Волво Клуб - България

Full Version: Невероятен автомобил - Volvo 850 :)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
От няколко седмици съм собственик на това бижу:

[Image: wintersfgw7.jpg]

и просто не мога да му се нарадвам. Tongue

Страхотен късмет извадих с предишния собственик - колата беше в чудесно състояние, добре поддържана и интелигентно карана. Само смених маслото, врътнах ключа и... се влюбих. :oops:

Благодаря още веднъж на всички форумци за информацията и съветите.
Надявам се скоро да мога да посетя някоя форумна среща и да се запознаем извън виртуалното пространство. Smile


П.С. Няма такава кола. Big Grin

П.С.С. Весели празници на всички! Tongue
От няколко седмици съм собственик на това бижу:

[Image: wintersfgw7.jpg]

и просто не мога да му се нарадвам. Tongue

Страхотен късмет извадих с предишния собственик - колата беше в чудесно състояние, добре поддържана и интелигентно карана. Само смених маслото, врътнах ключа и... се влюбих. :oops:

Благодаря още веднъж на всички форумци за информацията и съветите.
Надявам се скоро да мога да посетя някоя форумна среща и да се запознаем извън виртуалното пространство. Smile


П.С. Няма такава кола. Big Grin

П.С.С. Весели празници на всички! Tongue

Честито!!! Със здраве и кеф да си я караш!!!

Честито!!! Със здраве и кеф да си я караш!!!
Това наистина е невероятна кола и аз от известно време съм собственик на такава кола и е много добра. Честито и със здраве де си я (ги) караме.
Това наистина е невероятна кола и аз от известно време съм собственик на такава кола и е много добра. Честито и със здраве де си я (ги) караме.
Добре дошъл и от мен, както в Клуба, така и сред 850-ткаджийте ! :lol:
Забелязвам няколко приятно извратени и еднакви неща ... на пръв поглед:
- марката - Волво
- модела - 850
- вида - седан
- това че е стария фейс лифт /с по-красивите брони/
- цвета - червен
- нумероложкия симетричен номер ... = 6 ...
- любовта ти от пръв поглед... към тази кола!
- любовта към красотата... в тази кола ... /другото няма да го изброявам... то е ясно/
- извратената случайност: КРАСОТАТА да те спохожда С НЕЯ навсякъде, дори и в най-обикновените неща...

/Снимката ти приятелю, като изключим отзад натрапената ни действителност... /друга тема/ е като за постер! А това наистина само показва ... или доказва одухотворена връзка между теб и колата ти! СТРАННО ... ама виж си снимката в предния план ... шедьовър!/

Скоро толкова приятен нов и непознат извратеняк не се беше появявал!!! Big Grin

Ле-ле, Azirafel ... то се оказа цял списък! :toothy3:

Защо извратеняк ли?

Защото харча на бензин в Софийски условия си е ... извратен, но това с нищо не намалява любовта - знаеш, защото другите харчове са смехотворни, но това ще го видиш ...

Ами исках да ти кажа:
Добре дошъл. :male:
Добре дошъл и от мен, както в Клуба, така и сред 850-ткаджийте ! :lol:
Забелязвам няколко приятно извратени и еднакви неща ... на пръв поглед:
- марката - Волво
- модела - 850
- вида - седан
- това че е стария фейс лифт /с по-красивите брони/
- цвета - червен
- нумероложкия симетричен номер ... = 6 ...
- любовта ти от пръв поглед... към тази кола!
- любовта към красотата... в тази кола ... /другото няма да го изброявам... то е ясно/
- извратената случайност: КРАСОТАТА да те спохожда С НЕЯ навсякъде, дори и в най-обикновените неща...

/Снимката ти приятелю, като изключим отзад натрапената ни действителност... /друга тема/ е като за постер! А това наистина само показва ... или доказва одухотворена връзка между теб и колата ти! СТРАННО ... ама виж си снимката в предния план ... шедьовър!/

Скоро толкова приятен нов и непознат извратеняк не се беше появявал!!! Big Grin

Ле-ле, Azirafel ... то се оказа цял списък! :toothy3:

Защо извратеняк ли?

Защото харча на бензин в Софийски условия си е ... извратен, но това с нищо не намалява любовта - знаеш, защото другите харчове са смехотворни, но това ще го видиш ...

Ами исках да ти кажа:
Добре дошъл. :male:
Честито и от мен!
Да си я караш със здраве и милион безаварийни километри !
Честито и от мен!
Да си я караш със здраве и милион безаварийни километри !
Pages: 1 2 3 4 5 6