Волво Клуб - България

Full Version: Десен праг - НАМЕРИХ, дори сложих! :) ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Десен пластмасов праг - търся ... за 850 до 1994 г. модела, /май няма разлика ама .../, че днес в Бистрица си го спрасках и е паднало малко парче, което го няма отстрани та да ми го направят.

Прага иначе си е здрав, /щипки и т.н/ казаха че ще го залепят.

Значи става и парче около 20 см със задната част, ако някой случайно знае къде на втора ръка има нещо или ... му се въргаля такова боклуче ... приемам предложения.

П.П.
....Намерих си при Раптор!
/Иво от София - в Бъкстон/ - ако някой го търси - да ми се обади за повече инфо или пък лично да му пише ...

Има цяла 850-ца блъсната и я продава на части -
Може и цялата кола - към днешна дата/07.02.08/ за 650 лв.!
Десен пластмасов праг - търся ... за 850 до 1994 г. модела, /май няма разлика ама .../, че днес в Бистрица си го спрасках и е паднало малко парче, което го няма отстрани та да ми го направят.

Прага иначе си е здрав, /щипки и т.н/ казаха че ще го залепят.

Значи става и парче около 20 см със задната част, ако някой случайно знае къде на втора ръка има нещо или ... му се въргаля такова боклуче ... приемам предложения.

П.П.
....Намерих си при Раптор!
/Иво от София - в Бъкстон/ - ако някой го търси - да ми се обади за повече инфо или пък лично да му пише ...

Има цяла 850-ца блъсната и я продава на части -
Може и цялата кола - към днешна дата/07.02.08/ за 650 лв.!
:twisted:
Ей... намерих си прагче - за една седмица само, при това без да бързам ... :lol:
Остава да си го монтирам и боядисам! Още една седмица ... Cry

За това време ...тея ЗМЕЬОВЕ във Варна за адет - са си разглобили и сглобили по веднъж ... от СКУКА колите и ... Дори и всички консумативи са си подменили!
Те това е ей!... ...
Нещо изврата в София спада - всекой гледа ново ... и мързеливо!
Big Grin
:twisted:
Ей... намерих си прагче - за една седмица само, при това без да бързам ... :lol:
Остава да си го монтирам и боядисам! Още една седмица ... Cry

За това време ...тея ЗМЕЬОВЕ във Варна за адет - са си разглобили и сглобили по веднъж ... от СКУКА колите и ... Дори и всички консумативи са си подменили!
Те това е ей!... ...
Нещо изврата в София спада - всекой гледа ново ... и мързеливо!
Big Grin
Ей, най после си направих прагчето ...
Не че пречеше нещо на движението преди, ама ... грозно!

Та да се похваля и да има добро настроение за всички! Big Grin

Специални благодарности на Жоро Терзиев, който ме снабди с "маскировъчен" автомобил ... та дори някои хора не разбраха, че бях без кола за 2 дена ...

:roll: Все едно нищо не се е случвало ... :twisted:
Ей, най после си направих прагчето ...
Не че пречеше нещо на движението преди, ама ... грозно!

Та да се похваля и да има добро настроение за всички! Big Grin

Специални благодарности на Жоро Терзиев, който ме снабди с "маскировъчен" автомобил ... та дори някои хора не разбраха, че бях без кола за 2 дена ...

:roll: Все едно нищо не се е случвало ... :twisted:
Е радваме се за сполучливата операция ,и повече недей ходи по черните пътища с чуждите булки. Big Grin Big Grin Big Grin

Това означава ли ,че вече ще почнеш да щъкаш по срещи без да те е срам ? :lol: :lol: :lol:
Е радваме се за сполучливата операция ,и повече недей ходи по черните пътища с чуждите булки. Big Grin Big Grin Big Grin

Това означава ли ,че вече ще почнеш да щъкаш по срещи без да те е срам ? :lol: :lol: :lol:
абе, boych, ти да не живееш по евлоги георгиев някъде?
абе, boych, ти да не живееш по евлоги георгиев някъде?
Pages: 1 2