Волво Клуб - България

Full Version: за мевдо
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
здравей не те познавам но прочетох че се справяш отлично с сервизирането на волво.Аз имам 460 и когато го запаля ремака ми свири ще можеш ли да ми помогнеш с този проблем?Аз съм от Ямбол но ще съм във Варна на 14 и 15.02 живях преди във Варна ако можеш да ми помогнеш кажи ми къде да те намеря.мерси
здравей не те познавам но прочетох че се справяш отлично с сервизирането на волво.Аз имам 460 и когато го запаля ремака ми свири ще можеш ли да ми помогнеш с този проблем?Аз съм от Ямбол но ще съм във Варна на 14 и 15.02 живях преди във Варна ако можеш да ми помогнеш кажи ми къде да те намеря.мерси
Колега,
едва ли е нужно да чакаш 14ти за да оправиш колата сам с леки технически знания.

Явлението е опъване на ремъка.
Стига да не ти е стар, изхабен или накъсан ремъка.
Това явление е много познато в студените дни, стига да не е нещо друго!

Дано колегата по кормило не ми се сърди че преди него пиша :wink:
Мевдо.
Колега,
едва ли е нужно да чакаш 14ти за да оправиш колата сам с леки технически знания.

Явлението е опъване на ремъка.
Стига да не ти е стар, изхабен или накъсан ремъка.
Това явление е много познато в студените дни, стига да не е нещо друго!

Дано колегата по кормило не ми се сърди че преди него пиша :wink:
Мевдо.
Абе като ще идваш до Варна я по-добре мини през Бат Мевдо да я погледне.
Абе като ще идваш до Варна я по-добре мини през Бат Мевдо да я погледне.
пробвах сам но не се получи ремъка е сменен преди 18 000 км здрав ми изглежда
пробвах сам но не се получи ремъка е сменен преди 18 000 км здрав ми изглежда
разбрах 4е посещението при мевдо е със записване някой ако има номера му може да ми помогне за връзка с него.мерси
разбрах 4е посещението при мевдо е със записване някой ако има номера му може да ми помогне за връзка с него.мерси
Pages: 1 2 3 4