Волво Клуб - България

Full Version: Направа на ключ!?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте!
Искам да попитам къде във Варна мога да си изкарам резервен ключ за Волвото. Чувал съм че в МПФ могат да ми помгнат, но смятам че там ще ми "одерат" кожата...Някой ключар може ли да се справи с задачата? Нали все пак е с чип самия ключ!? Ако на някой му се е налагало да си вади резервен ключ моля да сподели...
Предварително благодаря!
Здравейте!
Искам да попитам къде във Варна мога да си изкарам резервен ключ за Волвото. Чувал съм че в МПФ могат да ми помгнат, но смятам че там ще ми "одерат" кожата...Някой ключар може ли да се справи с задачата? Нали все пак е с чип самия ключ!? Ако на някой му се е налагало да си вади резервен ключ моля да сподели...
Предварително благодаря!
наскоро имаше подобна теме и май някой колега спомена че там(МП) е най-евтино :roll: аз съм питал за моята и ми искаха 120 лева, но не в МП там и аз не смея да питам
наскоро имаше подобна теме и май някой колега спомена че там(МП) е най-евтино :roll: аз съм питал за моята и ми искаха 120 лева, но не в МП там и аз не смея да питам
аз насочих колегата Калчев,към Николай Дяков ,
мисля че е най добър в момента на транспондерните ключове
във Варна
Smile
аз насочих колегата Калчев,към Николай Дяков ,
мисля че е най добър в момента на транспондерните ключове
във Варна
Smile