Волво Клуб - България

Full Version: RESET SERVICE LIGHT
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Колега извинявам се,но нещо не мога да се ориентирам за S40 от 1998г.Пробвах го това със бутона за зануляване докато почне да премигва ,но нещо не ми се получи премигването на лампата...
danny83 Wrote:Колега извинявам се,но нещо не мога да се ориентирам за S40 от 1998г.Пробвах го това със бутона за зануляване докато почне да премигва ,но нещо не ми се получи премигването на лампата...

Здравей колега.Натискаш постоянно 30сек., като разбира се си дал на контакт.След като започне да премигва завърташ ключа в позиция "О" ,след това запалваш и си готов с нулирането.Ако не стане от първия път опитваш пак. Успех.
Тва и аз тряба да го пробвам тоя трик..Не че ме дразни, щото след 2-рата минута изгасва... Tongue
Не ми стана ясно, след зануляването на контролната лампа означавали, че след изминаването на определените километри, отново ще светне?
Да колега, ще светне. Поздрави.
100Y0 Wrote:Да колега, ще светне. Поздрави.
Благодаря, днес ресетнах лампата Smile
100Y0 Wrote:Да колега, ще светне. Поздрави.
..., а след колко км ще светне?
До сега пробвах, но не успях Cry
Здравейте колеги. Искам да попитам за зануляване на лампата на Волво С60 след 2005г. пак ли е същата комбинация? Аз го пробвах но не се получава може и аз да не го правя правилно де.
много ми помогнахте!!! volvo s 40 1.8,16v
Pages: 1 2 3 4 5 6 7