Волво Клуб - България

Full Version: дайте мнение за volvo v 40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте пак,
утре ще тествам едно volvo v 40 , на външен вид е добро, карано е у нас 3 години.2000см3 , 16v - 1998година - 6000лв. На каране не видях и чух проблеми. На 140000хил. Дайте моля мнение!!!
Здравейте пак,
утре ще тествам едно volvo v 40 , на външен вид е добро, карано е у нас 3 години.2000см3 , 16v - 1998година - 6000лв. На каране не видях и чух проблеми. На 140000хил. Дайте моля мнение!!!
txp Wrote:Здравейте пак,
утре ще тествам едно volvo v 40 => На каране не видях и чух проблеми. На 140000хил. Дайте моля мнение!!!

Тука нещо не се връзва Big Grin
утре ще го тестваш,пък на каране не си видял и чул проблеми...
как ще го тестваш ?!? :roll:

ма ако ти е на с'рце си го земи Smile
txp Wrote:Здравейте пак,
утре ще тествам едно volvo v 40 => На каране не видях и чух проблеми. На 140000хил. Дайте моля мнение!!!

Тука нещо не се връзва Big Grin
утре ще го тестваш,пък на каране не си видял и чул проблеми...
как ще го тестваш ?!? :roll:

ма ако ти е на с'рце си го земи Smile
Утре е на тест при майстор!
А че ми е на сърце е вярно. За това спомогна и сбирката на Бояна на която идвах, Бяхте много любезни!!!
Утре е на тест при майстор!
А че ми е на сърце е вярно. За това спомогна и сбирката на Бояна на която идвах, Бяхте много любезни!!!
ОТ ДНЕС ВЕЧЕ МЕ БРОЙТЕ В КЛУБА НА VOLVO!!! :twisted:
ОТ ДНЕС ВЕЧЕ МЕ БРОЙТЕ В КЛУБА НА VOLVO!!! :twisted:
=D> =D> Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz: \Big Grin/ \Big Grin/ :wav: :drinkers: :drinkers: ::beer:: ::beer:: ::beer:: ::beer:: :partyman:

и милиони хиляди безаварийни километри,братко :wink: Big Grin
=D> =D> Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz: \Big Grin/ \Big Grin/ :wav: :drinkers: :drinkers: ::beer:: ::beer:: ::beer:: ::beer:: :partyman:

и милиони хиляди безаварийни километри,братко :wink: Big Grin
Pages: 1 2