Волво Клуб - България

Full Version: Реглаж на ходова част
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Знае ли някой дали се регулира заден мост на Волво 850 и къде?
Знае ли някой дали се регулира заден мост на Волво 850 и къде?
регулира се;

прави се навсякъде
регулира се;

прави се навсякъде
бичето Wrote:регулира се;

прави се навсякъде

Оказва се, че не е навсякъде. В няколко сервиза питам и ми казват, че или не се прави, или че нямат данни за тази кола.
бичето Wrote:регулира се;

прави се навсякъде

Оказва се, че не е навсякъде. В няколко сервиза питам и ми казват, че или не се прави, или че нямат данни за тази кола.
През Ноемери миналата година ходих на реглаж във един сервиз в кв. Младост. Колата носеше на дясно, а и бях сменял дискове и биалетка та реших да направя един реглаж. Не съм автомонтьор, но останах със чувството че въобще не ми пипаха задния мост. А и колата пак тегли малко надясно! Питах човека в сервиза дали диагоналите са добре и дали трябва още нещо да се регулира или подменя, но ми казаха, че колата била extra! Сега смятам при смяната на зимно с летни гуми да отида на реглаж, но в друг сервиз- за във всеки случай...

Б.
През Ноемери миналата година ходих на реглаж във един сервиз в кв. Младост. Колата носеше на дясно, а и бях сменял дискове и биалетка та реших да направя един реглаж. Не съм автомонтьор, но останах със чувството че въобще не ми пипаха задния мост. А и колата пак тегли малко надясно! Питах човека в сервиза дали диагоналите са добре и дали трябва още нещо да се регулира или подменя, но ми казаха, че колата била extra! Сега смятам при смяната на зимно с летни гуми да отида на реглаж, но в друг сервиз- за във всеки случай...

Б.
принципно може да идеш в дружба-1 до зеленчуковата борса; някои ги хвалят


кажи какво стана с волана
принципно може да идеш в дружба-1 до зеленчуковата борса; някои ги хвалят


кажи какво стана с волана
Pages: 1 2 3