Волво Клуб - България

Full Version: светлини табло S80
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
как се сменят крушките на таблото -където е климатроника
извинявам се ако темата се повтаря
как се сменят крушките на таблото -където е климатроника
извинявам се ако темата се повтаря
Не е лошо да изпишеш в профила си каква е точно 80-ката, коя година?
Иначе по-долу ще видиш схемите и кое как се прави. Въпросът е преди това да имаш самите лампички.
А някои от тях се намират в средната част на модула за климатика - т.е трябва да го разцепиш, както е показано на "New-6.jpg". Не се страхувай, аз съм го правил три пъти - сега всичко свети и е ОК.
:wink:
Успех! :!:
Не е лошо да изпишеш в профила си каква е точно 80-ката, коя година?
Иначе по-долу ще видиш схемите и кое как се прави. Въпросът е преди това да имаш самите лампички.
А някои от тях се намират в средната част на модула за климатика - т.е трябва да го разцепиш, както е показано на "New-6.jpg". Не се страхувай, аз съм го правил три пъти - сега всичко свети и е ОК.
:wink:
Успех! :!:
rokoko Wrote:Не е лошо да изпишеш в профила си каква е точно 80-ката, коя година?
Иначе по-долу ще видиш схемите и кое как се прави. Въпросът е преди това да имаш самите лампички.
А някои от тях се намират в средната част на модула за климатика - т.е трябва да го разцепиш, както е показано на "New-6.jpg". Не се страхувай, аз съм го правил три пъти - сега всичко свети и е ОК.
:wink:
Успех! :!:
благодаря ти за бързата реакция още утре ще опитам да ги сменя а волвото е S80 "99г. 2.0 турбо 8)
rokoko Wrote:Не е лошо да изпишеш в профила си каква е точно 80-ката, коя година?
Иначе по-долу ще видиш схемите и кое как се прави. Въпросът е преди това да имаш самите лампички.
А някои от тях се намират в средната част на модула за климатика - т.е трябва да го разцепиш, както е показано на "New-6.jpg". Не се страхувай, аз съм го правил три пъти - сега всичко свети и е ОК.
:wink:
Успех! :!:
благодаря ти за бързата реакция още утре ще опитам да ги сменя а волвото е S80 "99г. 2.0 турбо 8)