Волво Клуб - България

Full Version: Всичко за 1 лев - може и за по бира
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Подарявам две гуми,Мишелин пилот,размера е 205/50/16.Само ми пречат в гаража,грайфер-3мм.При интерес мога да ги снимам.
Подарявам вериги тип ''МЕЧА СТЪПКА'' за 13 цола, чисто нови :!:
Подарявам задни пружини за 850 седан.Смених окачването и тези ми са излишни.Ако някой се заинтересува-на лични.
Подарявам детско столче запазено и служило на семейството ми дълго и верно.Надявам се че ще влезе в друга кола и ще вози безопасно и поне още едно детенце.Столчето е в Пловдив.[attachment=11109]
Здравейте! Търся двете части на капачето на централното за Волво В40.[attachment=11227][attachment=11212]
cadillac Wrote:Подарявам детско столче запазено и служило на семейството ми дълго и верно.Надявам се че ще влезе в друга кола и ще вози безопасно и поне още едно детенце.Столчето е в Пловдив.

Ние в Неделя ще идваме до Пловдив колега...за месечната среща на Волво Клуб,и ако имаш възможност мини да вземем столчето Smile
cadillac Wrote:Подарявам детско столче запазено и служило на семейството ми дълго и верно.Надявам се че ще влезе в друга кола и ще вози безопасно и поне още едно детенце.Столчето е в Пловдив.[ATTACHMENT NOT FOUND]
колега запази ми го столчето ако не си го обещал на някого защото на мен ми предстои използването му Smile
qnko_venelinov Wrote:колега запази ми го столчето ако не си го обещал на някого защото на мен ми предстои използването му
Бе то столчето е вече в София колега... :roll: ,но ако ти трябва повече от колкото на нас(щото ние го взехме за другата ни кола,и най-много веднъж месечно да го ползваме) ,пиши едно лично съобщение...,и ще ти го пратим!
Искренни благодарности към колегата cadillac,благодарим за жеста :thumbleft:

Поздрави на всички добри хора :thumbup: :Дани и Кире ООД
kire Wrote:
qnko_venelinov Wrote:колега запази ми го столчето ако не си го обещал на някого защото на мен ми предстои използването му
Бе то столчето е вече в София колега... :roll: ,но ако ти трябва повече от колкото на нас(щото ние го взехме за другата ни кола,и най-много веднъж месечно да го ползваме) ,пиши едно лично съобщение...,и ще ти го пратим!
Искренни благодарности към колегата cadillac,благодарим за жеста :thumbleft:

Поздрави на всички добри хора :thumbup: :Дани и Кире ООД
Няма проблеми.
Аз ще намеря друго.
Детска седалка не е столче за поотраснало дете до 30 кг - използва се със фабричните 3 точкови колани.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31