Волво Клуб - България

Full Version: Всичко за 1 лев - може и за по бира
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
ПОДАРЯВАМ:
1. Вериги тип меча стъпка за джанти 13''
2.СД Сони CDX R3300 - 4*50 вата, до последно си работеше , сега е потънало в прах и не знам, ще има нужда от почистване
3. Седалка предна шофьорска за В/С 40, със свален подлакътник, плюшена сива, тапицерия средна хубост, по -скоро клони към лоша
4.Машинки за стъкла за В/С40 ръчни ( стъклоповдигачи, врътки, пълен комплект- НЕ СА ЕЛ.) и предни и задни по два броя
5. Високоговорители LG 13'' с пищялки на тях , модел LAS-5221 30W RMS , IMP 4 OMHS- комплект два броя с решетки и прилежащи, купувани нови ползвани около два месеца, запазени, потънали и те в прах.
6.Високоговорители Нокиа 13'' оригинални от вратите на В/С40 , с заминали мембрани - два броя
7. Кора за В 40- вътрешна в багажника , дясна, с дупка за оригинален суб-уфър, здрава, запазен мокет, тъмно сив цвят
8. Дръжки за врати, за В/С40 без дупки за ел. стъкла , две предни и две задни, не знам дали имат разлика.
Колега имаш ЛС. Да не пълним темата.
Предложение до Модераторите----Има ли начин темата да е сложим като отделна Тема със подтеми, не всеки да пише и да стават много страници.
jijo99 Wrote:Предложение до Модераторите----Има ли начин темата да е сложим като отделна Тема със подтеми, не всеки да пише и да стават много страници.
Не...,на този етап това не е възможно Wink
bg_tiger1978 Wrote:[color=#00BF00]ПОДАРЯВАМ:
.....................'
2.СД Сони CDX R3300 - 4*50 вата, до последно си работеше , сега е потънало в прах и не знам, ще има нужда от почистване
......................

имах идея за някаква музичка за караваната. Мощ и качество не ме вълнува особено, важното е да успеем да го съживим :-) Ако още ти се пречка може ли да си го заплюя, пък да видим дали ще тръгне
bg_tiger1978 Wrote:ПОДАРЯВАМ:
1. Вериги тип меча стъпка за джанти 13''
2.СД Сони CDX R3300 - 4*50 вата, до последно си работеше , сега е потънало в прах и не знам, ще има нужда от почистване
3. Седалка предна шофьорска за В/С 40, със свален подлакътник, плюшена сива, тапицерия средна хубост, по -скоро клони към лоша
4.Машинки за стъкла за В/С40 ръчни ( стъклоповдигачи, врътки, пълен комплект- НЕ СА ЕЛ.) и предни и задни по два броя
5. Високоговорители LG 13'' с пищялки на тях , модел LAS-5221 30W RMS , IMP 4 OMHS- комплект два броя с решетки и прилежащи, купувани нови ползвани около два месеца, запазени, потънали и те в прах.
6.Високоговорители Нокиа 13'' оригинални от вратите на В/С40 , с заминали мембрани - два броя
7. Кора за В 40- вътрешна в багажника , дясна, с дупка за оригинален суб-уфър, здрава, запазен мокет, тъмно сив цвят
8. Дръжки за врати, за В/С40 без дупки за ел. стъкла , две предни и две задни, не знам дали имат разлика.
№2 Пое към Пловдив, №5 Тръгна за Руситуууу :mrgreen: Ако има желаещи за другите неща да свиркат, преди всичко да отиде в казана за благото на ЦарКировите поданници :evil:
туй за мене ли е? Ще ми го пращаш ли или ще ползваме някой "прелитащ волвар" за куриер :-)
gadnia_metal Wrote:туй за мене ли е? Ще ми го пращаш ли или ще ползваме някой "прелитащ волвар" за куриер :-)
За съжаление Метъле, не е за теб, а за колегата, който те изпревари, ама, ако извадиш каса бира ще потърся и други подобни нещица :mrgreen: :mrgreen:
Е това искам да го видя - метъла да дава каса с бира. :mrgreen:
Свилене ако не ти трябва радио, може да те уредим с едно СД, няма МР3, обаче чете всичко - само с грамофонни плочи не съм го пробвал.
bg_tiger1978 Wrote:
bg_tiger1978 Wrote:ПОДАРЯВАМ:
1. Вериги тип меча стъпка за джанти 13''
2.СД Сони CDX R3300 - 4*50 вата, до последно си работеше , сега е потънало в прах и не знам, ще има нужда от почистване
3. Седалка предна шофьорска за В/С 40, със свален подлакътник, плюшена сива, тапицерия средна хубост, по -скоро клони към лоша
4.Машинки за стъкла за В/С40 ръчни ( стъклоповдигачи, врътки, пълен комплект- НЕ СА ЕЛ.) и предни и задни по два броя
5. Високоговорители LG 13'' с пищялки на тях , модел LAS-5221 30W RMS , IMP 4 OMHS- комплект два броя с решетки и прилежащи, купувани нови ползвани около два месеца, запазени, потънали и те в прах.
6.Високоговорители Нокиа 13'' оригинални от вратите на В/С40 , с заминали мембрани - два броя
7. Кора за В 40- вътрешна в багажника , дясна, с дупка за оригинален суб-уфър, здрава, запазен мокет, тъмно сив цвят
8. Дръжки за врати, за В/С40 без дупки за ел. стъкла , две предни и две задни, не знам дали имат разлика.
Добавям номер 9. Радиокасетофон BLAUPUNKT Vancouver RCR 44 , работи, но не знам как се управлява и настройва, никога не съм го ползвал, взех една кола с него и слушах известно време само радио на него :o
И номер 10. Радиокасетофон KENWOOD KRC178R Като за него мисля, че не му бачкаха лампичките по дисплея, но съм забравил вече минали са поне 7-8 годинки от тогава
bg_tiger1978 Wrote:ПОДАРЯВАМ:
.... Добавям номер 9. Радиокасетофон BLAUPUNKT Vancouver RCR 44 , работи, но не знам как се управлява и настройва, никога не съм го ползвал, взех една кола с него и слушах известно време само радио на него :o
.....
Здравей,
номер 9 ако вече не е тръгнал на някъде, аз съм му мераклия. Само как ще се разберем с бирите.... :roll: :mrgreen: Имам една идея...
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31