Волво Клуб - България

Full Version: Всичко за 1 лев - може и за по бира
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Cavalera Wrote:Е това искам да го видя - метъла да дава каса с бира. :mrgreen:
Свилене ако не ти трябва радио, може да те уредим с едно СД, няма МР3, обаче чете всичко - само с грамофонни плочи не съм го пробвал.

е че що бе, давам как да не давам - празна за пълна веднага осигурявам :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
общо взето ми е все едно какво ще е - сд, мд, мп3..., важното е да мучи нещо. Кога сме много музика не требе, ние си имаме цяла програма, кога сме малко обикновено има рс, затова не е болка за умиралка
Аз по принцип си водя Пангев, ама все пак и той се уморява по някога, колко и бира да му наливаш Big Grin :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
та в ей такива екстремни ситуации да има някакъв резервен вариант.
Благодаря на колегата за СД-то. И понеже колегата отказа Бирата --Метъл да те почерпя теб една ако си навит.
хехехехе, винаги готови :-)
гледам се застоя тук, май е време наистина да се посъберем на биричка.
jijo99 Wrote:Благодаря на колегата за СД-то. И понеже колегата отказа Бирата --Метъл да те почерпя теб една ако си навит.
Надявам се да го подкараш и да си го слушаш със здраве....
Така сега да обобщим №2 изчезна, № 5 тоже, №9 днес пое за София, №3 е заплют и за сега не се предлага
bg_tiger1978 Wrote:
bg_tiger1978 Wrote:
bg_tiger1978 Wrote:ПОДАРЯВАМ:
1. Вериги тип меча стъпка за джанти 13''
2.ПОДАРЕН
3. ПОДАРЕНА
4.Машинки за стъкла за В/С40 ръчни ( стъклоповдигачи, врътки, пълен комплект- НЕ СА ЕЛ.) и предни и задни по два броя
5. ПОДАРЕНИ
6.Високоговорители Нокиа 13'' оригинални от вратите на В/С40 , с заминали мембрани - два броя
7. Кора за В 40- вътрешна в багажника , дясна, с дупка за оригинален суб-уфър, здрава, запазен мокет, тъмно сив цвят
8. Дръжки за врати, за В/С40 без дупки за ел. стъкла , две предни и две задни, не знам дали имат разлика.
Добавям номер 9. ПОДАРЕН
И номер 10. Радиокасетофон KENWOOD KRC178R Като за него мисля, че не му бачкаха лампичките по дисплея, но съм забравил вече минали са поне 7-8 годинки от тогава
Понеже малко преди нова година, купих от един, не особено добросъвестен продавач тук от форума, лостче за чистачките за В40 (продаде ми го неработещо) - сега го подарявам, в случай, че на някой му трябва. Лостчето е с неработещ бутон за пръскалката на задната чистачка! Намира се в София, но мога да го пратя и по круриер. Повредата може да се отстрани, ако се отвори лостчето, проблемът е, че е направено да не се отваря и после може да си личи, че сте го отваряли.
rdx1968 Wrote:Понеже малко преди нова година, купих от един, не особено добросъвестен продавач тук от форума, лостче за чистачките за В40 (продаде ми го неработещо) - сега го подарявам, в случай, че на някой му трябва. Лостчето е с неработещ бутон за пръскалката на задната чистачка! Намира се в София, но мога да го пратя и по круриер. Повредата може да се отстрани, ако се отвори лостчето, проблемът е, че е направено да не се отваря и после може да си личи, че сте го отваряли.
Колега , ако можеш да споделиш тук в тази тема,, за кого става дума, за да няма и други недоволни колеги :evil: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=18208">viewtopic.php?f=12&t=18208</a><!-- l -->
Имам останала от в40ката(97г.) 1 лайсна от предната броня, тази посредата, зад номера и дето стоят габаритчетата на нея. Малко е ожулена, но ако има мераклий, да казват.
bg_tiger1978 Wrote:....9. ПОДАРЕН....
Хиляди благодарности за подаръка! Бащата ще му се радва. Желая много здрве, успех, и само положителни емоции през новата година.

Но искам да се оплача от колегата! Неспазва правилата на темата! Нито бира прие, нито дори количка! :mrgreen: Предлагам да бъде офицялно предупреден, и да се готви за "разплата" на националната среща.

Поздрави на всички, и още веднъж - Успешна "строителна" година! :mrgreen:
gramov Wrote:Имам останала от в40ката(97г.) 1 лайсна от предната броня, тази посредата, зад номера и дето стоят габаритчетата на нея. Малко е ожулена, но ако има мераклий, да казват.

Колега ако лайсната още седи, бих те отървал от нея че моята е счупена Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31