Волво Клуб - България

Full Version: Всичко за 1 лев - може и за по бира
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Резервна гума тип патерица с надпис Волво на джантата. Размерите на дупките са 4х100 мм, т.е. за старите 3-ки и 4-ки. Остана ми от предното Волво. Ако на някой ще му свърши работа, да каже да я нося на следващата среща Smile А той да носи бирата Big Grin
А и 4 броя метални джанти 4х100 мм на 13 цола. Пак от същата 3-ка.

Поздрави!
Резервна гума тип патерица с надпис Волво на джантата. Размерите на дупките са 4х100 мм, т.е. за старите 3-ки и 4-ки. Остана ми от предното Волво. Ако на някой ще му свърши работа, да каже да я нося на следващата среща Smile А той да носи бирата Big Grin
А и 4 броя метални джанти 4х100 мм на 13 цола. Пак от същата 3-ка.

Поздрави!
Така. Предлагам бартер - една колонка за предната врата на 460 срещу пластмасовите решетки за същите колонки и най-вече за шофьорската. говорителя работи - другия се скапа и се смениха и двата. Мисля че беше кенууд.
Така. Предлагам бартер - една колонка за предната врата на 460 срещу пластмасовите решетки за същите колонки и най-вече за шофьорската. говорителя работи - другия се скапа и се смениха и двата. Мисля че беше кенууд.
Gorgo Wrote:Подарявам хендсфрий за кола. Марката е Ericsson. Има стойка за телефон, контролния модул и кабелите. Няма го говорителя и микрофона - те се свързват с обикновен жак. Буксата за телефона е от стария стандарт за Sony Ericsson.

Може ли снимки май ще ми свърши работа
Gorgo Wrote:Подарявам хендсфрий за кола. Марката е Ericsson. Има стойка за телефон, контролния модул и кабелите. Няма го говорителя и микрофона - те се свързват с обикновен жак. Буксата за телефона е от стария стандарт за Sony Ericsson.

Може ли снимки май ще ми свърши работа
480Turbo Wrote:Може ли снимки май ще ми свърши работа
Ето снимките[Image: attachment.php?thumbnail=5710][Image: attachment.php?thumbnail=5712][Image: attachment.php?thumbnail=5711]
480Turbo Wrote:Може ли снимки май ще ми свърши работа
Ето снимките[attachment=5710][attachment=5712][attachment=5711]
480Turbo Wrote:
Gorgo Wrote:Подарявам хендсфрий за кола. Марката е Ericsson. Има стойка за телефон, контролния модул и кабелите. Няма го говорителя и микрофона - те се свързват с обикновен жак. Буксата за телефона е от стария стандарт за Sony Ericsson.

Може ли снимки май ще ми свърши работа

Върши ли ти работа?
'щото на мен ще ми е перфектен.....
Ако го взимаш.... ако не, да го пазаря аз?
480Turbo Wrote:
Gorgo Wrote:Подарявам хендсфрий за кола. Марката е Ericsson. Има стойка за телефон, контролния модул и кабелите. Няма го говорителя и микрофона - те се свързват с обикновен жак. Буксата за телефона е от стария стандарт за Sony Ericsson.

Може ли снимки май ще ми свърши работа

Върши ли ти работа?
'щото на мен ще ми е перфектен.....
Ако го взимаш.... ако не, да го пазаря аз?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31