Волво Клуб - България

Full Version: вьпрос за 850
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
колеги мисля да минавам кьм тежката артилерия и пазарих едно 850 но така и не разбрах колко коня е този параход :oops: ако някой кара подобен да каже колата е 96г мисля 2000см
колеги мисля да минавам кьм тежката артилерия и пазарих едно 850 но така и не разбрах колко коня е този параход :oops: ако някой кара подобен да каже колата е 96г мисля 2000см
Май някаде към 125... около...
Май някаде към 125... около...
то ако е толкова го повличам .Притеснява ме да не излезе с цял табун под капака и сьответно акцизна
то ако е толкова го повличам .Притеснява ме да не излезе с цял табун под капака и сьответно акцизна

BOCK GT1

Конете на 2-ката мотор са съответно:
-126 - при 10 вентила
-144 - при 20 вентила.

Съдейки по капака на главата, твоят мотор според мен, е с малкото коне - > 126.

BOCK GT1

Конете на 2-ката мотор са съответно:
-126 - при 10 вентила
-144 - при 20 вентила.

Съдейки по капака на главата, твоят мотор според мен, е с малкото коне - > 126.
yovcho Wrote:то ако е толкова го повличам .Притеснява ме да не излезе с цял табун под капака и сьответно акцизна
Не е!
Това е двигателя с 126 коня, а ако е 2.5 литра е 144(по-добрия вариант) и в двата случая не е акцизна!
Взимай не се чуди и добре дошъл при големите!
yovcho Wrote:то ако е толкова го повличам .Притеснява ме да не излезе с цял табун под капака и сьответно акцизна
Не е!
Това е двигателя с 126 коня, а ако е 2.5 литра е 144(по-добрия вариант) и в двата случая не е акцизна!
Взимай не се чуди и добре дошъл при големите!
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9