Волво Клуб - България

Full Version: Семеринг ???
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Колеги ,
тъй като съм лаик в тази област искам да попитам,
много ли е страшно ако имам теч от семеринга на коляновия вал, и какво мога да очаквам ако не е сменен на време?
Колеги ,
тъй като съм лаик в тази област искам да попитам,
много ли е страшно ако имам теч от семеринга на коляновия вал, и какво мога да очаквам ако не е сменен на време?
да наблюдаваш маслото и да имаш 4 литрова туба в багажника / в зависимост от силата на теча /
при мен тече от каварна до пловдив и след седмица влезе в бокса за ремонт. тогава си видях и целия двигател навън от купето :oops:
да наблюдаваш маслото и да имаш 4 литрова туба в багажника / в зависимост от силата на теча /
при мен тече от каварна до пловдив и след седмица влезе в бокса за ремонт. тогава си видях и целия двигател навън от купето :oops:
gadnia_metal Wrote:да наблюдаваш маслото и да имаш 4 литрова туба в багажника / в зависимост от силата на теча /
при мен тече от каварна до пловдив и след седмица влезе в бокса за ремонт. тогава си видях и целия двигател навън от купето :oops:

Това на V70-ката ли бе?!? :roll:
gadnia_metal Wrote:да наблюдаваш маслото и да имаш 4 литрова туба в багажника / в зависимост от силата на теча /
при мен тече от каварна до пловдив и след седмица влезе в бокса за ремонт. тогава си видях и целия двигател навън от купето :oops:

Това на V70-ката ли бе?!? :roll:
не бе на 850-ката преди две години
не бе на 850-ката преди две години
А някаква опасност за съединител или скоростната кутуя?
А някаква опасност за съединител или скоростната кутуя?
Pages: 1 2