Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с комресията.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Един колега каза че съм имал проблем с компресията, тъй като като оставя колата под наклон ( не много голям ) на 1-а скорост и колата почва да придърпва назад. Налага се да дръпна и ръчната.
Въпросът ми е нормално ли е това и за какво евентулно да гледам?
Един колега каза че съм имал проблем с компресията, тъй като като оставя колата под наклон ( не много голям ) на 1-а скорост и колата почва да придърпва назад. Налага се да дръпна и ръчната.
Въпросът ми е нормално ли е това и за какво евентулно да гледам?
как си с разхода на масло ? как работи двигателя нещо шумове ?
как си с разхода на масло ? как работи двигателя нещо шумове ?
Не трябва да е така, едно леко помръдване след пускане на спирачката да ама повече не би трябвало да има.
Не трябва да е така, едно леко помръдване след пускане на спирачката да ама повече не би трябвало да има.
Може и съединител да е.
Може и съединител да е.
stefpetkov Wrote:как си с разхода на масло ? как работи двигателя нещо шумове ?

Току що долях масло, беше под минимума.
С допълването до горната отметка на пробката се връзва че съм долял около 3 литра за около 6-8 000 км.
Що се отнася до шумове , не ми е направило впечатление.

Другата седмица замислям да я вкарам в бокса....

Към 850t5r, за съединителя и аз имам подозрения , макар че мои колеги го тестваха на първа и с ръчна дали ще изгастне, и казаха че бил супер.
Но ме притеснява, че понякога при потегляне се чува нещо като превъртане и по-късно зацепване на съединителя.....
stefpetkov Wrote:как си с разхода на масло ? как работи двигателя нещо шумове ?

Току що долях масло, беше под минимума.
С допълването до горната отметка на пробката се връзва че съм долял около 3 литра за около 6-8 000 км.
Що се отнася до шумове , не ми е направило впечатление.

Другата седмица замислям да я вкарам в бокса....

Към 850t5r, за съединителя и аз имам подозрения , макар че мои колеги го тестваха на първа и с ръчна дали ще изгастне, и казаха че бил супер.
Но ме притеснява, че понякога при потегляне се чува нещо като превъртане и по-късно зацепване на съединителя.....
Pages: 1 2 3 4