Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с двигателя
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
колата придърпва силно на ниски обороти, в сервиза не можаха да кажат от какво е


това, което прав впечатление, е че когато отворя капачката за маслото, се чува по-силно чукане откъм някой от повдигачите; друго: понякога пали от раз, но понякога след няколко оборота се чува някакъв пукот, продължава да върти и накрая пали;


ще съм благодарен ако ме насочите поне към някакъв сервиз, в който има голяма вероятност да открият проблема
колата придърпва силно на ниски обороти, в сервиза не можаха да кажат от какво е


това, което прав впечатление, е че когато отворя капачката за маслото, се чува по-силно чукане откъм някой от повдигачите; друго: понякога пали от раз, но понякога след няколко оборота се чува някакъв пукот, продължава да върти и накрая пали;


ще съм благодарен ако ме насочите поне към някакъв сервиз, в който има голяма вероятност да открият проблема
хмм, повече от пет дни няма отговор

малко ме смущава това
хмм, повече от пет дни няма отговор

малко ме смущава това
Трябва да се погледне, така не може :roll:
Трябва да се погледне, така не може :roll:
..поради което колата ми ходи от сервиз в сервиз, дават се луди пари за ремонти на едно и също

просто преди две години трябваше да си взема ксантия
..поради което колата ми ходи от сервиз в сервиз, дават се луди пари за ремонти на едно и също

просто преди две години трябваше да си взема ксантия

GT1

В Ювето не ти ли я оправиха?

GT1

В Ювето не ти ли я оправиха?
Pages: 1 2