Волво Клуб - България

Full Version: масло-смяна
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Познат ми предлага Shell helix полу-синтетика на добра цена sae 5w-40 /синия шел/ какво е вашето мнение?
Познат ми предлага Shell helix полу-синтетика на добра цена sae 5w-40 /синия шел/ какво е вашето мнение?
Ами зависи дали е подходящо за твоя тип двигател. Иначе със сигурност ще ти кажат доста хора, че ШЕЛ не е хубаво, но до днес /днес си сменях маслото/ съм карал и старата тройка с ШЕЛ и съм доволен и без проблеми. Така че ако е за твоят двигател взимай.
Ами зависи дали е подходящо за твоя тип двигател. Иначе със сигурност ще ти кажат доста хора, че ШЕЛ не е хубаво, но до днес /днес си сменях маслото/ съм карал и старата тройка с ШЕЛ и съм доволен и без проблеми. Така че ако е за твоят двигател взимай.
Ако е за 5лв. литъра слагай и карай , ама проверявай всяка сутрин че ще го харчи много Big Grin Big Grin Big Grin Няма ли 10W40 :?: :?: :?:
Ако е за 5лв. литъра слагай и карай , ама проверявай всяка сутрин че ще го харчи много Big Grin Big Grin Big Grin Няма ли 10W40 :?: :?: :?:
На колко хиляди километра ти е колата бре Наско че да слагаш 5w40 ???
На колко хиляди километра ти е колата бре Наско че да слагаш 5w40 ???
sasho_bg3 Wrote:На колко хиляди километра ти е колата бре Наско че да слагаш 5w40 ???
'ба ли му мамата!
Досега съм с лики моли и нема ядове, просто имам добра оферта.
Какво масло предлагате, мойта е 20 клапанова?
sasho_bg3 Wrote:На колко хиляди километра ти е колата бре Наско че да слагаш 5w40 ???
'ба ли му мамата!
Досега съм с лики моли и нема ядове, просто имам добра оферта.
Какво масло предлагате, мойта е 20 клапанова?
Pages: 1 2 3