Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с вратата на резервоара. Решение.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Вчера на бензиностанцията, не можах да отворя вратата на резервоара.
След 5 минутна борба с централното, реших да се боря по истински.
Последва разглобяване на интериора на багажника, и тъкмо да премина към силово отваряне на вратата :banghead: , реших да дръпна дръпката, която до сега бях виждал много пъти, но не и използвал.
И ...........чудооооооо Rolleyes :bounce: =D> , спаси ме от разбиване на резервоара.
По долу е въпросната спасителна дръпка и местоположението и в багажника.
Вчера на бензиностанцията, не можах да отворя вратата на резервоара.
След 5 минутна борба с централното, реших да се боря по истински.
Последва разглобяване на интериора на багажника, и тъкмо да премина към силово отваряне на вратата :banghead: , реших да дръпна дръпката, която до сега бях виждал много пъти, но не и използвал.
И ...........чудооооооо Rolleyes :bounce: =D> , спаси ме от разбиване на резервоара.
По долу е въпросната спасителна дръпка и местоположението и в багажника.
Е ти до сега за какво си мислеше, че е това чудо там :roll: :roll: :roll:
Е ти до сега за какво си мислеше, че е това чудо там :roll: :roll: :roll:
а след това капачката заключвали се пак?
аз знаех, че е за аварийно отваряне, но след като ми се наложи да я ползвам централното вече не хващаше капачката.
а след това капачката заключвали се пак?
аз знаех, че е за аварийно отваряне, но след като ми се наложи да я ползвам централното вече не хващаше капачката.
ico850 Wrote:Е ти до сега за какво си мислеше, че е това чудо там :roll: :roll: :roll:
Лошото е, че не се бях замислял иначе щеше да ми е лесно.

gadnia_metal Wrote:а след това капачката заключвали се пак?
аз знаех, че е за аварийно отваряне, но след като ми се наложи да я ползвам централното вече не хващаше капачката.
Да, няма никакви проблеми. :lol:
ico850 Wrote:Е ти до сега за какво си мислеше, че е това чудо там :roll: :roll: :roll:
Лошото е, че не се бях замислял иначе щеше да ми е лесно.

gadnia_metal Wrote:а след това капачката заключвали се пак?
аз знаех, че е за аварийно отваряне, но след като ми се наложи да я ползвам централното вече не хващаше капачката.
Да, няма никакви проблеми. :lol: