Волво Клуб - България

Full Version: питане за ролките на в40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
здр колеги ходих при двама маистори и двамата ми казаха различни не6та.единиа ми казва 4е триабва да смениа една ролка с агр.ремак а другиа ми казва 4е са две ролките.ниакои мойе ли да ми каже с точност колко ролки триабва да сменя и ако знае ориентировачни цени.
здр колеги ходих при двама маистори и двамата ми казаха различни не6та.единиа ми казва 4е триабва да смениа една ролка с агр.ремак а другиа ми казва 4е са две ролките.ниакои мойе ли да ми каже с точност колко ролки триабва да сменя и ако знае ориентировачни цени.
Ако става въпрос за дизелов двигател, ролките са две + един ремък. На мен ми излезе с труда 172 лева /в Добрич/. Но цените силно варират. Един колега със същият двигател , пак от Добрич се раздели с 280 лева.
Ако става въпрос за дизелов двигател, ролките са две + един ремък. На мен ми излезе с труда 172 лева /в Добрич/. Но цените силно варират. Един колега със същият двигател , пак от Добрич се раздели с 280 лева.
И аз скоро смених консумативите на моя дизелак 90 кончета. Ролките определено си бяха 2.
За цените - наиситна вирират според производителя и населеното място.
И аз скоро смених консумативите на моя дизелак 90 кончета. Ролките определено си бяха 2.
За цените - наиситна вирират според производителя и населеното място.
При мен ролката е една :!: - V40 2001г. дизел, мотор D4192T3 - 115к.с.
При мен ролката е една :!: - V40 2001г. дизел, мотор D4192T3 - 115к.с.
Здр.,почнах наред да чета из темите, търся друго но и таз тема ме интересува.Требва скоро и тва да направя /смяна на ангренажни консумативи/искам да ви питам на ква марка ролки и ремак да заложа некви предлагат ми италянски май беха ефтиния вариант 95лв.за 2ве ролки и ремак др.вариант скъпи за 190лв.
Просто ми кажете ви с кви карате има ли оплаквания надежни ли са и марката да знаем.
Ролка и ремък комплект от Скантех, марка DAYCO кат.ном. KTB298 -- цена преди две години и половина 180лв.
До момента над 30 000км. няма проблеми.