Волво Клуб - България

Full Version: Споилер 850
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Колеги имам нужда от помощ за монтажа на споилер на 850 комби по точно схемата как точно се вързват панките и къде.
Колеги имам нужда от помощ за монтажа на споилер на 850 комби по точно схемата как точно се вързват панките и къде.
ddxdd Wrote:Колеги имам нужда от помощ за монтажа на споилер на 850 комби по точно схемата как точно се вързват панките и къде.
Ти ли купи спойлера от онова бялото турбинирано комби бре :evil: :evil: :evil:
ddxdd Wrote:Колеги имам нужда от помощ за монтажа на споилер на 850 комби по точно схемата как точно се вързват панките и къде.
Ти ли купи спойлера от онова бялото турбинирано комби бре :evil: :evil: :evil:
ico850 Wrote:
ddxdd Wrote:Колеги имам нужда от помощ за монтажа на споилер на 850 комби по точно схемата как точно се вързват панките и къде.
Ти ли купи спойлера от онова бялото турбинирано комби бре :evil: :evil: :evil:
На тебе пък за какво ти е? Big Grin Big Grin Big Grin
ico850 Wrote:
ddxdd Wrote:Колеги имам нужда от помощ за монтажа на споилер на 850 комби по точно схемата как точно се вързват панките и къде.
Ти ли купи спойлера от онова бялото турбинирано комби бре :evil: :evil: :evil:
На тебе пък за какво ти е? Big Grin Big Grin Big Grin
Щеше ми се цялото да го взема ама му искат 2500 и ще го разпродадат на части аколата си струва :evil: :evil: :evil:
Щеше ми се цялото да го взема ама му искат 2500 и ще го разпродадат на части аколата си струва :evil: :evil: :evil:
ico850 Wrote:Щеше ми се цялото да го взема ама му искат 2500 и ще го разпродадат на части аколата си струва :evil: :evil: :evil:
Закъснял си Ицка,вече започнахме да го разграбваме Big Grin Big Grin Big Grin
ico850 Wrote:Щеше ми се цялото да го взема ама му искат 2500 и ще го разпродадат на части аколата си струва :evil: :evil: :evil:
Закъснял си Ицка,вече започнахме да го разграбваме Big Grin Big Grin Big Grin
Pages: 1 2 3