Волво Клуб - България

Full Version: Kajete koga ima sabirane na maniacite na VOLVO 850
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
kajete koga ima sbirki na maniacite na volvo 850 Big Grin za6toto iskam da doida i da si pogovorim,koi kakvi problemi ima, a pak moje i da pineem nqkoq druga rakiika Big Grin e 6te 4akam da mi pi6ete Smile
kajete koga ima sbirki na maniacite na volvo 850 Big Grin za6toto iskam da doida i da si pogovorim,koi kakvi problemi ima, a pak moje i da pineem nqkoq druga rakiika Big Grin e 6te 4akam da mi pi6ete Smile
Като гледам датата - още днес, към 10 часа пред резиденцията - НИМ, ако си от София.
Не сме само 850 маниаци, тоест още не сме 850, около 200-300 сме Wink.
Искам да кажа че сме фенове на марката, нямаме отделно лоби по модели. Но със сигурност ще намериш съмишленици!
Като гледам датата - още днес, към 10 часа пред резиденцията - НИМ, ако си от София.
Не сме само 850 маниаци, тоест още не сме 850, около 200-300 сме Wink.
Искам да кажа че сме фенове на марката, нямаме отделно лоби по модели. Но със сигурност ще намериш съмишленици!
xa ti hubavo mi kaza o6te neska Big Grin ma az kasno vidqh Big Grin kajete taka 2,3 dena po rano 6toto rabotata mi e takava 4e ... Smile
xa ti hubavo mi kaza o6te neska Big Grin ma az kasno vidqh Big Grin kajete taka 2,3 dena po rano 6toto rabotata mi e takava 4e ... Smile
Значи в раздел Срещи на клуба се обявяват срещите, нормално регионалните са веднъж месечно, винаги се обявяват поне 1 седмица предварително. Следи там.
Значи в раздел Срещи на клуба се обявяват срещите, нормално регионалните са веднъж месечно, винаги се обявяват поне 1 седмица предварително. Следи там.
Здравейте колеги.
Днес се регистрирах в този сайт. Много съм доволен че има хора, коити уважават автомобила Volvo. Иначе съм млад шофьор и ще ми бъде много отполза коментарите на хората, които разбират. Карам 850 2.5 20v 170 к.с.
:wink: Интересувам се кога и каде провеждате сбирките Smile
graf_bezuhoff Wrote:Значи в раздел Срещи на клуба се обявяват срещите, нормално регионалните са веднъж месечно, винаги се обявяват поне 1 седмица предварително. Следи там.

:!:
Pages: 1 2