Волво Клуб - България

Full Version: Сервиз за диагностика при покупа на 850 в София?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги,
в края на следващата седмица ще копувам 850 от автокъща в София,спрял съм се на няколко автомобила.Посочете ми сервиз ,с компетентни механици,където мога да закарам автомобил,да ми го прегледат,да си платя каквото трябва и да не ме бавят.Благодаря предварително за вниманието Smile
Здравейте колеги,
в края на следващата седмица ще копувам 850 от автокъща в София,спрял съм се на няколко автомобила.Посочете ми сервиз ,с компетентни механици,където мога да закарам автомобил,да ми го прегледат,да си платя каквото трябва и да не ме бавят.Благодаря предварително за вниманието Smile
Ела при нас, ние можем да ти направим диагностика, на ходовата част, а също така и на окачването и двигателя
0899812277
Ела при нас, ние можем да ти направим диагностика, на ходовата част, а също така и на окачването и двигателя
0899812277
unicata Wrote:Ела при нас, ние можем да ти направим диагностика, на ходовата част, а също така и на окачването и двигателя
0899812277
:wink: кой сте вия и къде сте? Big Grin
unicata Wrote:Ела при нас, ние можем да ти направим диагностика, на ходовата част, а също така и на окачването и двигателя
0899812277
:wink: кой сте вия и къде сте? Big Grin
Аз и един приятел ;-) (познай кой е специалиста :-))
на ул. Кирил и Методи 26 сме правим и компютърна диагностика
Да не заряза парната техника!?
Калояне,ти бачкаше ли в топлофикация бре?
че кой ползва вече топлофикация, трябва да се оцелява в тая криза :mrgreen:
Pages: 1 2