Волво Клуб - България

Full Version: Съвет преди покупка
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги .Харесах си едно Волво 850 2.0 96г.Въпроса ми е имате ли представа колко струват задължителните консумативи за смяна след покупката?
Не са по-различни от тези на другите автомобили,300-400 както дойде.
Ти гледай другото да е читаво, това са бели кахъри.
Здравейте!
И аз отдавна се точа на 850, и сега изпадна една такава куклаSmile
Колата е 96-а, с дизелов двигател на Ауди (140 коня) доколкото го видях и ми казаха, комби!
Бихте ли ми казалаи какво да гледам и да се ослушвам за колата! Също така ме интересува, какви са паричките по поддръжката на този автомобил? В смисъл, консумативите като масла и течност за чистачки не ме интересуват многоSmile, но примерно ремъка и ролките ( които ще сменя задълже ако я взема) какви пари са горе-долу?
Какви са нещата по тази кола, които са скъпи и/или се нуждаят от замяна при покупка на стар автомобил!?
Намират ли се принципно части за Volvo 850, ламарини за колата ( случва се и да потрябват)?
Благодаря Ви предаварително за инфото!
Поздрави!
За дизела с читави части около 1000лв можеш да минеш и с 300 въпрос на избор в краина сметка първия вариант излиза по евтино
1000 лв за кое?
Ремаци 2 бр ролки не помня колко бяха ама са доста водна помпа масло филтри горивен въздушен купе и тн. ако ги смениш накуп и всичките следващата смяна е след 80 000- 100 000 км (за ремаците имам впредвид) разбира се ако са оригинални.
Аха Благодаря!