Волво Клуб - България

Full Version: СЪЕДИНИТЕЛ V40 turbo
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,
Интересува ме колко струва смяната на съединител ( с необходимите компоненти ) на Volovo V40 2000 turbo 160 k.s 1998 г и може ли някой да ми препоръча сервиз за целта.
Вече мога да отогворя, защото го смеиних.
Съединител+притискателен диск+помпа струват 700лева за работа ми ваеха 100 лв
eto
Много бе. На мен за същия комплект, но за 1,9 ТД в Мото Пфое ми искаха около 550 лева, а Скантех комплекта беше 200 лева. Казвам "около", тъй като това беше преди месец и точна сума вече не си спомням. Ти откъде ги купи частите?
М'да миналата седмица сменяхме съеденител на V40 2.0i 97' комплекта по Valeo струваше 400лв. ама там не е с лагер-помпа, а с обикновен аксиален лагер.
Ico, някъде във Варна има ли магазин, предлагащ части за Волво? Бях чул, че някъде около гарата имало такъв, но само съм чувал. Дали наистина има!?
milenhr Wrote:Ico, някъде във Варна има ли магазин, предлагащ части за Волво? Бях чул, че някъде около гарата имало такъв, но само съм чувал. Дали наистина има!?
Има, всъщноста сервиза на Мевдо в който и аз работя е близо до гарата та съвсем на близо до нас е и този магазин за който си чувал - Автопионер. Те продават части за японски коли както и за Волво. Ако идваш към Варна ела на гости и ще ти го покажем :wink: :wink: :wink:
ОК. Другата седмица ще идвам във Варна за преглед в Очната клиника. Може и да се видим. Само кажи къде точно е сервиза.