Волво Клуб - България

Full Version: 262 Bertone !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=92712120&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=25100&makeModelVariant1.modelId=5&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=en&pageNumber=1">http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1</a><!-- m -->



Дали има и в БГ такова чудо ?? Big Grin
Малее като бентли е отпред страшно е , не съм виждал подобно.
След като се сдобих с едно Бертоне с удоволствеи бих се сдобил и с предишното Волво Бертоне не съм се отказал но при покупка на още едно ще има война и мир в къщи та ще трябва да се поизчака засега но и това ще стане
stefpetkov Wrote:След като се сдобих с едно Бертоне с удоволствеи бих се сдобил и с предишното Волво Бертоне не съм се отказал но при покупка на още едно ще има война и мир в къщи та ще трябва да се поизчака засега но и това ще стане
Ако се намери и е запазено като твоето може и да те изпреваря
Твойто много ми хареса нищо че е дизел.
Беше прав за радиатора трудно ми е да ти опиша какво излезе от него.
В събота ще го тествам на Витиня. ако загрее пак вече е помпа.
Весели празници
Nigel Wrote:
stefpetkov Wrote:След като се сдобих с едно Бертоне с удоволствеи бих се сдобил и с предишното Волво Бертоне не съм се отказал но при покупка на още едно ще има война и мир в къщи та ще трябва да се поизчака засега но и това ще стане
Ако се намери и е запазено като твоето може и да те изпреваря
Твойто много ми хареса нищо че е дизел.
беше прав за радиатора тродно ми е да ти опиша какво излезе от него.
В събота ще го тествам на Витиня.
Весели празници
Много ще се радвам да видя такава красавица на живо , успехи с покоряването на Витиня и на вас весели празници