Волво Клуб - България

Full Version: питане за 4асти за 850
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги, имам малко проблеми с колата. Подариха ми една 850 2000куб.гле 1995г.
и имам малко проблеми с нея.Ходих да я погледнат,проблема се оказа в делкото.Като махне6 капа4ката на делкото вътре има някаква друга капа4ка която е пластмасова при мене тя е стопена и е по4ти безформена от едната страна. Аз съм от Силистра като отида в някой магазин за авто4. като 4уят волво и ме гледат сяка6 търся 4асти за совалка,с триста зора в един от магазините ми намериха тая капа4ка ама струва 140.00лв. 6тото било оригинално и било на бо6 в крайна сметка не я купих. Някой знае ли каква е тая кап. и от каде мога да я взема по тънко
Аз преди година си сменях дистрибуторната капачка и палеца и стуваха към 40лв. Провери в Евро 07. За всеки случай снимай каквото ти трябва за да стане грешка. Ако не намериш свиркай ще измислим нещо :wink: :wink: :wink:
Двете струеат 40 лв в ЕВРО 07
погледнете го това нещо извадиха го от делкото и ми казаха че то предпазва от омасляване, капачката ми беше цялата в масло от вътрешната страна като я почистиха и сложиха /но без това тукаІ тогава за пръв път усетих що ги харесват тези коли ама само 2 дена сега пак пърпори колата а това що е не знам дали е оригинално или някой го е сложил допълнително.Ами защо е стопено? Дали точно това ще реши проблема?


[Image: 218603283_m.JPG]
[Image: 1120678378_m.JPG]
[Image: 1832108472_m.JPG]
[Image: 2026043021_m.JPG]
Оригинално е! Импровизирай или търси 2-ра употреба.