Волво Клуб - България

Full Version: AUX Към CD Changer конвертор
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Някой виждал ли е подобен конвертор USA SPEC AUX Interface DF-HON в онлайн магазини се намира за около 50-60 долара, дават го съвместимо със всички модели на волво за периода 1994 - 2000
ето едно линкче с описание на продукта http://www.shipsound.com/product_info.ph...0ec8f4ff9a

някъде в ибей го гледах и за около 30 долара ама в момента не мога да открия обявата.
Това става, но за радия от серията SC (производство на Alpine).За HU радията (производство са на митсубиши) не става. Протокола е различен. :wink:
Ако радиото ти е SC Dumfree
мисля че вече е довършил такова устройство. :-)

Аз в момента се боря с такова устройство за HU-серията.С тази разлика, че моето ще е мп3 плеър от USB-флаш.
Здравейте колеги!
Темата е малко старичка, но да попитам успяхте ли да го подкарате това нещо ? До колкото разбирам - това се слага на мястото на cd changer-а и към него вече може да се свърже мп3 например.
Колеги вече и в БГ се предлагат модули към оригиналното стерео за свързване на USB,memory card,I-Pod на цена 169лв. + 30 лв и за вграден Блутут кит. Другата седмица ще се ъбгрейдвам и аз Big Grin