Волво Клуб - България

Full Version: въпросче
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
здравейте колеги.имам няколко въпроса към вас.интересува ме как се сваля арматурното табло на 850 94г. съшто ме интересува дали мога да сложа мотор 2000кб 210кс на моята която е 96г 126 коня и какво трябва да прехвърля освен мотора и компа
Освен мотора и компа ще трябва да прехвърлиш и половината ел инсталация, можеби и скоростаната кутия тампоните на мотора и нещичко по окачването :oops: :oops: :oops: . А за таблото има доста изписано използвйа търсачката на сайта :wink: :wink: :wink:
за таблото намерих как се сваля само горната част а на мен ми трябва да сваля цялото
Във раздела съвети има една тема направи си сам вътре има смяна на изпарител на климатик с прикачен фаил изтегли си го това е упътване как се сваля целия кокпит.
ddxdd Wrote:Във раздела съвети има една тема направи си сам вътре има смяна на изпарител на климатик с прикачен фаил изтегли си го това е упътване как се сваля целия кокпит.
благодарско .ще сварши работа
valentin73 Wrote:
ddxdd Wrote:Във раздела съвети има една тема направи си сам вътре има смяна на изпарител на климатик с прикачен фаил изтегли си го това е упътване как се сваля целия кокпит.
благодарско .ще сварши работа
Ако не се оправиш пиши на лично ще ти обясня ; ако решиш да сменяш мотора , аз имам такъв 211кс със всичко необходимо +ск.кутия.