Волво Клуб - България

Full Version: Проект AUX вход към фабричните радия
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Дали мога да се сдобия с такова устройство?
предлагат ли се такива устройства още и каква им е цената
За моето устройство ли става дума ?
Имам около 30-ина готови платки за такива устройства. Wink
До няколко дни ще пусна обява в раздел продава с всичките и атрибути. Smile
vgeorgiev Wrote:Здравейте,

Не карам Волво, но случайно попаднах на тази тема от google.
Търсех MBUS EMU.
Аз също имам едно такова устройство. Който има интерес -> ТУК
Може да споделим опит.


То хубаво, но MBUS е доста различно от това което е в автомобилите Volvo.
Tisho Wrote:
vgeorgiev Wrote:Здравейте,

Не карам Волво, но случайно попаднах на тази тема от google.
Търсех MBUS EMU.
Аз също имам едно такова устройство. Който има интерес -> ТУК
Може да споделим опит.


То хубаво, но MBUS е доста различно от това което е в автомобилите Volvo.

Да, но съм го пуснал free.
Здравейте колеги от къде мога да се сдобия с такова устройство и каква му е цената
Здравейте,
освен звук, има ли възможност да се пусне и видео към фабричната навигация?
Здравейте! Гол и бос съм по темата, не разбрах 99% от нещата за които говорихте [Image: monkey.gif] и по тая причина ще ви помоля за прости отговори - да, ще стане (не, няма да стане), ще струва .... лв (.... бири) [Image: 305.gif] . Да се върнем на проблема ми. Става въпрос за музика в S40, 2005г. По упътване [Image: 112.gif] се води информационна система [Image: 034935969-thumb.jpg?r=0] Засега успях да подкарам домашни дискове, но в аудио, а не в мр.3 формат и събирам по 19-20 песни на диск. Системата има възможност за слушане на музика от AUX, USB. Буксите за включването им се намират в жабката на подлакътника между двете седалки - проблема е, че не е стандартно за всички бройки, ако мога така да се изразя - моята няма. Та въпроса ми е има ли възможност допълнително да се подключат отзад на системата некви кабелчета с вълшебни букси чрез които да си слушам "Видимо доволни" (невероятно безмислена песен, ама с готин ритъм) от телефона или флашката? Предполагам, че щом по принцип фабрично се предлага, би трябвало да има изводи с букси за съответните кабели.
За да спестя ровенето на заинтригуваните от въпроса ми в упътването на колата - въпросната информационна система е на 280 страница.
Здравейте,

Наскоро си взех C30, 2007 с фабричен AUX, който за мое огромно съжаление не работи. Причината е мистерия за всички. Предполага се, че самата платка на радиото може да е сменена с такава на радио без AUX. Каквато и да е причината въпросът е как мога да го накарам да работи, защото липсата на музика се оказа голяма драма - CD-то не чете mp3, ако си взема плейър на друга марка губя контролерите от волана. Затова прибегнах то FM transmitter, който ми къса нервите с ужасно качество. Опитах всичко. Искам си AUX-a Big Grin

Моля за опции,платки и т.н. Smile

Поздрав!
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11