Волво Клуб - България

Full Version: Чистене на грешки и самодиагностика
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравйте колеги искам да попитам, има ли някъде информация как се чистят грешките на ВОЛВО 850 от малкия черен блок, защото преди време махнах тръбата на въздушния филтър, докато работи колата и сега ми показва грешка в електрониката на мотора, но не мога да я изчистя!!! Като прочетох грешката от блока , показа че налягането на въздуха е малко. Предполагам, че като съм махнал тръбата на въздуха дебитомера е отчел малък дебит и сега ми показва грешка. Колата е 850 2.3 Т5

Може ли някой да ми подскаже сайт или да ми напише как се чистят тези грешки, защото този блок за самодиагностика е направен точно за това!!! Какво трябва там да цъкна и колко пъти и в кое гнездо да завря кабела за да изчистя грешката в електрониката на двигателя!!! Благодаря предваррително!!!!
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=4576#p46791" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=6&t=4576#p46791</a><!-- l -->
Тука има достатъчно инфо за манипулацията! Лесно е така че трябва да се справиш сам, ако ли не, задавай конкретни въпроси, за да имаш конкретни отговори.
Успех! Big Grin