Волво Клуб - България

Full Version: Волво в Великобритания и Европа
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Бях комадировка в Великобритания и после се прибрах с автомобил до България.Искам да споделя впечетлението си относно Волвата.В Великобритания хората си тачат марката има доста машини от нашата марка.Различи години но наи-разпространеното е 850,�70(ес 70) и �60(ес 60).И като едно типично българче си намерех морга за автомобили за моя най-голяма радост имаше една 70-ца дето си закупих от нея рамената за чистачките за за сумата от 2 паунда двете :mrgreen: исках да си взема и един резервн дебитомер да си имам оба4е беше дизел и отпадна и желанието за електронен километраж,салона беше кожен в перфектно състояние и хората на "първо четене" го даваха за 60 паунда,на излизане ми казаха че имало някъде морга за само за Волва и там съм имал голям избор но ми беше на 70 км от там дето се намирах.В Австрия спихахме Линц и до ресторантчето дето хапвахме имаше авто къща имаше много добри Волва(2 ес 70 и една 850-ца) но бяха егати цените 850-та 95'година за 4000 евро, за ес-ките и двете 97' за 6800 и 7200 евро......тея еврото си го нямат за нищоSmile)))))) :mrgreen: Кога ли и в България ще има морга само за Волва и цените да са като в морга ,а не колкото е в МП и аиде на полвината!!!!
Да ти кажа и в US(или поне в Сан Антонио) е така, като изключим някои епизодични появявания на Мерцедес и БМВ, Волво е преобладаващата европейска марка и то 850 и В/С70. Тук-там по някое 760, от новите модели преобладават джиповете.
Сега, като се замисля, има супер много филми, в които използват Волво (дори по-често се случва да е 850-ка) Smile