Волво Клуб - България

Full Version: помогнетеее !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте на всички ! Имам един въпрос. Наскоро си купих Волво 850 Т5 2000кб. 20 вентила 96г. Проблема е че живея в Италия, а тук за да подържаш автомобил е доста скъпо удоволствие! И така мисля да я регистрирам в България и да си я карам тук...само, че не знам дали колата е акцизна защото в документите пише на едно място ,че е 105 киловата а на друго пише ,че е 155 киловата и не знам кое да гледам.Някой ако може да ме осведоми ще съм му благодарен ! Smile
Ako e 105KW значи няма турбо и съответно е 143кс. и не е акцизна, но ако е 155KW :roll: :roll: :roll:
ами всъщност има турбо Smile
x-plod Wrote:ами всъщност има турбо Smile
Значи е акцизно, пробвай щом в документите пише 105КВ да го регистрираш така, пък ако стане ще трябва много да черпиш :wink: :wink: :wink:
ама дали ще стане така да го регистрирам. вярно че всичко става в бг надявам се да стане да го рег с малко коне, иначе колата е убиец <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=QiWQl4Eb_jM" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=QiWQl4Eb_jM</a><!-- m --> виж сам
да кажем , че е акцизно ... направих една справка в нета и ми излезе,че на 155 киловата трябва да платя около 4000 лв! не е ли малко множко за 15 годишна кола .... :roll:
ако ще и 150 годишна да е гледат се конете, които са над 163. Лошото е, че ги търсят само на книга, а ти върви доказвай че са измрели :twisted: Confusedhock:
155kW по 60лв/kW, не е равно на 4000, а по-скоро на 9300 лева. От 120 до 150kW тарифата е по 35лв/kW, а над 150kW - по 60лв/kW.
мерси за инфото.... а дали с измама ще стане номера да бутна някой лев тук там .... :roll:
еми показваш документите, на които пише 105 кв и се надяваш да мине. другият вариант е да търсиш здрави връзки, за д ате оправят, но пак трябва да покажеш документи с по малко кв
Pages: 1 2