Волво Клуб - България

Full Version: Въпрос относно поправка на чистачки за фарове за S80 - 1999г
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте,
сравнително от скоро съм собственик на Волво С80 2.5 ТДИ - 1999г. Много харесвам колата.
Имам един лек проблем с невинаги работещи чистачки за фарове. Понякога не мърдат, друг път застават по средата на фара и не падат до долу. Двете се държат различно, а и не винаги пускат вода когато мия и предното стъкло. Доколкото разбирам се задействат заедно с чистачките на предното стъкло.
Имам нужда от съвет дали мога сам да направя нещо или трябва да отида някъде да ги поправят. Притиснявам се какви суми също е нормално да ми искат ако не може да се поправи на ръка.
Имам нужда от съвет. Предварително благодаря.
Няма да сгрешиш ако напишеш от къде си :!: :!: :!:
От София. Smile) Извинявам се.
Да разбирам, че не се обичат тук хора от София Smile))
Айде ще се оправям както мога.
Благодаря все пак.
Абе тука има много софиянци ама май нито те нито някой друг се сблъсквал с подобен проблем. Пробвай да свалиш моторчетата и да ги смажеш пък да видим какво ще стане :wink:
Колега аз имам В40 с чистачки на фаровете и е същатата работа.Свалях едната машинка (друг проблем беше изгоряло електромоторчето и я оправих) но пак си спират някой път посредата.Според мен проблемът идва от едно зъбно колелце обаче за да го настроиш да ти спират точно ще ти трябва много време (ако не си някой касметлия и не го оцелиш от първия път Big Grin ).Аз за това оставих нещата така за сега защото навън беше 5 градуса Big Grin
Ivajlo911 Wrote:Здравейте,
сравнително от скоро съм собственик на Волво С80 2.5 ТДИ - 1999г. Много харесвам колата.
Имам един лек проблем с невинаги работещи чистачки за фарове. Понякога не мърдат, друг път застават по средата на фара и не падат до долу. Двете се държат различно, а и не винаги пускат вода когато мия и предното стъкло. Доколкото разбирам се задействат заедно с чистачките на предното стъкло.
Имам нужда от съвет дали мога сам да направя нещо или трябва да отида някъде да ги поправят. Притиснявам се какви суми също е нормално да ми искат ако не може да се поправи на ръка.
Имам нужда от съвет. Предварително благодаря.
Koлега и аз съм със същият проблем на С-80-тката , питах няколко маистора и на никои не му се занимава .Отговори като ; нови мотор4ета , може и рамената да са заминали , незнам ме съм разглобявал . И така си карам не им обръщам внимание ве4е .Попринцип на моито 4иста4ките се пускат винаги с другите , а и винаги пръскат .Някои колега ако е ремонтирал да сподели , а и ти ако ги оправиш и ако имаш желание може да споделиш .Това е от мен успех !
mecheto Wrote:
Ivajlo911 Wrote:Здравейте,
сравнително от скоро съм собственик на Волво С80 2.5 ТДИ - 1999г. Много харесвам колата.
Имам един лек проблем с невинаги работещи чистачки за фарове. Понякога не мърдат, друг път застават по средата на фара и не падат до долу. Двете се държат различно, а и не винаги пускат вода когато мия и предното стъкло. Доколкото разбирам се задействат заедно с чистачките на предното стъкло.
Имам нужда от съвет дали мога сам да направя нещо или трябва да отида някъде да ги поправят. Притиснявам се какви суми също е нормално да ми искат ако не може да се поправи на ръка.
Имам нужда от съвет. Предварително благодаря.
Koлега и аз съм със същият проблем на С-80-тката , питах няколко маистора и на никои не му се занимава .Отговори като ; нови мотор4ета , може и рамената да са заминали , незнам ме съм разглобявал . И така си карам не им обръщам внимание ве4е .Попринцип на моито 4иста4ките се пускат винаги с другите , а и винаги пръскат .Някои колега ако е ремонтирал да сподели , а и ти ако ги оправиш и ако имаш желание може да споделиш .Това е от мен успех !
Само да споделя нещо ако решите нещо да правите което научих от един колега Smile.Машинките на в/с40 с80 850 и т.н. са със еднакви машинки само може да има разлика в дължината на рамената.За това съм написал и по горния ми пост Smile
Само да споделя нещо ако решите нещо да правите което научих от един колега Smile.Машинките на в/с40 с80 850 и т.н. са със еднакви машинки само може да има разлика в дължината на рамената.За това съм написал и по горния ми пост Smile[/quote] И аз така съм 4ул ама не съм сигурен , благодаря все пак .
Малко офф топик, но имам една забележка към колегите raceteam и mecheto. Моля Ви, не цитирайте предния преди вас пост! Получава се едно безмислено последователно копиране на един и същи текст, което само излишно пълни и затруднява следенето на темата ...
Pages: 1 2