Волво Клуб - България

Full Version: Маркучи за пръскалките на чистачките ??
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Колеги установих,че са ми срязани маркучите за чистачките на фаровете и за задната чистачка :evil: :minigun: :tfrag: .Някой може ли да ми пусне снимка от ВАДИС от къде трябва да минават за да си ги пусна ???
Благодаря предварително Smile
Здрасти, и аз имам същия проблем. не стига течност до задната чистачка и фаровете ( незнам дали изобщо пръскалките на фаровете работят при мен, но маркуча за задната определено не си е на мястото) и аз незнам къде се пускат тея маркучета! моля за помощ
Snatchbg Wrote:Здрасти, и аз имам същия проблем. не стига течност до задната чистачка и фаровете ( незнам дали изобщо пръскалките на фаровете работят при мен, но маркуча за задната определено не си е на мястото) и аз незнам къде се пускат тея маркучета! моля за помощ
Има филтър който вероятно се е затлачил.Ще го намериш като махнеш една кора, която се намира в дясно от капака за задната гума, от там минава течноста зачистачката и там се намира едно малко филтърче, което вероятно ти прави мизерии. Ако не е то има един възвратен клапан,който се намира някъде около десния мигач (заден) и ако това не е, вече не знам.
raceteam Wrote:Колеги установих,че са ми срязани маркучите за чистачките на фаровете и за задната чистачка :evil: :minigun: :tfrag: .Някой може ли да ми пусне снимка от ВАДИС от къде трябва да минават за да си ги пусна ???
Благодаря предварително Smile
Аз имам за фаровете за по бира и са твои
dobyone Wrote:
raceteam Wrote:Колеги установих,че са ми срязани маркучите за чистачките на фаровете и за задната чистачка :evil: :minigun: :tfrag: .Някой може ли да ми пусне снимка от ВАДИС от къде трябва да минават за да си ги пусна ???
Благодаря предварително Smile
Аз имам за фаровете за по бира и са твои
Колега май не се разбрахме Big Grin .Какво имаш ?? Аз исках само една схема от Вадис-а за да видя от къде минават маркучите,че моите са отрязани опред прие казанчето и да си пусна нови :wink: .
П.П.Ако имаш самите маркучи давай да се разберем нещо пък ще черпа бира Big Grin
Quote:Има филтър който вероятно се е затлачил.Ще го намериш като махнеш една кора, която се намира в дясно от капака за задната гума, от там минава течноста зачистачката и там се намира едно малко филтърче, което вероятно ти прави мизерии. Ако не е то има един възвратен клапан,който се намира някъде около десния мигач (заден) и ако това не е, вече не знам.

И последният вариант е моторчето да не работи. При мен беше точно това. ::beer::
На мен всичко си ми работи,въпроса е че мачкучите са срязани и са издърпани и незнам от къде да пусна новите.
Колеги айде погленете с една схема от ВАДИС-а,че аз нещо не можах да се справя с инсталирането му :roll:
Добре малко не съм разбрал.
И още нещо незнам с какво волво си ако си с 850 ела някой ден и ще гледаме на мойта, аз се намирам в София.
dobyone Wrote:Добре малко не съм разбрал.
И още нещо незнам с какво волво си ако си с 850 ела някой ден и ще гледаме на мойта, аз се намирам в София.
Мерси колега,но за сега на колата още не са сменени консумативи и не искам още да я карам,а заминавам в понеделник комндировка и исках да ги оправя през почивните дни,че така и така ще имам свободно време
Big Grin
Колеги никой ли не може да ми помогне с Вадис-а Sad
Pages: 1 2