Волво Клуб - България

Full Version: Сервизи ВАРНА с качествено обслужване Мартин и Стоян
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Отварям ясна тема за сервиз във Варна(за всички марки и модели), макар и да има подобна зададена като въпрос. Ако някое отговорно лице прецени, нека ги обедини.
С моя „скромен” опит с „майстори” и сервизи мога да кажа следното:
Във Варна сервиз, на които бих си доверил колата е само този на Стоян 0898/ 731-413 и Мартин 0888/197-676. Това са две момчета с изключителни способности и хъс за работа. Бивши служители в „Балкан стар сервиз”(Mercedes-Benz) и ”Аутомотор кооперация”, които решиха от тази година да работят само за себе си. Работят ОТЛИЧНО, коректни и отзивчиви. Изключително подредени, държат на ЧИСТОТА в работата си и особенно педантични (направи ми впечатление, че всеки детайл, всяко болтче и шайбичка се почиства до блясък преди да се сглоби, всяка оригинална скоба/кабел/маркуч се намества така както завода е определил, дори същите да не са били на мястото си от последния който си е оставил ръцете!). Когато се хванат с поръчка никога не се отказват докато не се справят. До сега не съм намерил нещо, което да не ми допадне в работата им (а аз съм маниакален перфектционист) Обслужват всякакъв тип и марка автомобили без значение Немски Френски или Японски (с гаранция). Обслужват и :!: Автоматични скоростни кутии :!: (аз поне непознавам други неофициални сервизи да го правят, впечетляващо е). Работят на много достъпни и приемливи цени (дори според мен ниски) с части на клиента или по избор от АМК/Орхан/или друг. От много време съм им голям фен и редовен клиент. :aliluia:
Как му е името на този сервиз, имат бояджийски цех и работят ли със застрахователи?
farooq Wrote:Отварям ясна тема за сервиз във Варна(за всички марки и модели)......
От много време съм им голям фен и редовен клиент. :aliluia:

Браво на момчетата ,нека бачкат,нека се развиват и нека печелят Smile
Да попитам само нещо за клубарите на VOLVO като преференции ще има ли ,или само рекламираме Smile
Работят си без официален сервиз. Повярвай ми че и без отстъпка ще си доволен.
вече се помещават в халето на автосалона след Автотрейд на улицата с автомобилните салони посока Аксаково.