Волво Клуб - България

Full Version: части за волво s40-тампони
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
здравейте колеги.дайте идея от къде другъде мога да си намирам части за колата освен от мото пфое.пазаруването от тях ми е голям проблем.Най близо ми е Габровския магазин,обаче там нямат програма с 4астите за волво.Всеки път звъня до софия за да ми кажат номера на частта и после пак до габрово за да я поръчам от там.ако се окаже че частта нее същата си остава моя.случи ми се и добре че тампоните бяха ефтини и го преживях Smile
Че ти откъде си че габровския ти е най-близък защото и аз съм от Габрово ама от МП още несъм пазарувал.Вече няколко пъти съм поръчвал от Евро07 и СканТех.Другия вариант е а и според мен е по-безопасен майстора който ще я прави да си поръчва частите и ако има разлика проблема си е негов а не твой.
от трявна съм.а ще ме опътиш ли къде се намират Евро07 и СканТех.И ако ми препоръчаш сервиз въобще няма да ти се разърдя.сменях някой неща по предницата и бях вдигнал ръце от маистори.едните казават тампони на турсиона,а МП габро казаха че е тампона на аморисьора.най накрая се оказа че стержена на единия амортисьор се е разбил и от там лопа.аз обаче си смених всичко което ми казаха макар и да нямаше нужда
Евро07 има във Търново иначе аз ги поръчвах от един магазин в който работеше мой познат,даже Евро-то имат като каталог на сайта си и може да намериш някой части дори и с цени поне да се ориентираш.За сервиз незнам какво да ти отговоря,бях много доволен от моя където ходя редовно но ми се появи едно леко чукане в предницата и смених какво ли не и все си почуква от време на време и сега даже съм се наканил да ходя при друг майстор да видя той дали ще открие нещо.Преди 15-20 години ходих да си правя колите при Иван на Плачковци,бях много доволен тогава ама сега незнам даже дали работи още.

Сетих се още нещо,последно купувах водна помпа и накладки от "Косер",пак го има в Търново а в Габрово е срещу новата Полиция малко по към Залата.
ако несе лъжа им викат иванчовците.добри отзиви съм чувал за тях и все още работят.ако става въпрос за същите хора де.
благодаря ти инфото.ще поровя из нета,а като мина през габрово ще посетя и този магазин
Здр на вси4ки! Нов сам в този саит имам волво с40 2000г и имам малък проблем!
Нямам клаксон а тук в студентски град ми трябва задължително!
Някой знае ли къде мога да намеря лентов проводник???
Много ще съм му благодарен!
здравей, може да потърсиш в мото пфое, обаче там ще ти отрежат главата. другия вариант е да потърсиш по моргите. на влизане в софия на ботевградско има една морга,там имаше две волва едно с40 и едно в40 пробвай там.
успех
Мерси за инфото аз ве4е званях ама ми казаха мн сериозна цена 100лв Smile
което за 1 клаксон ми се струва доста Smile
Ама нема на4ин маи 6те си взема
колеги наскоро попаднах на една фирма която се казва ШВЕДСКА АВТОМАНИЯ.пишете го това в търсачката и страницата излиза на първо място.тази седмица си купих тампони за надлъжния носач,че даже вече ги и смених.В МП ми искаха по 47 лв а там по 32 лв.колко са читави незнам. дано да помогна на някой с това инфо
Аз лично не съм имал контакти със "Шведската автомания",но съм чувал от доста хора негативни мнения и реплики... :roll:
Просто го споделям като информация.