Волво Клуб - България

Full Version: Какви свещи трябват за 850?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте волвари Smile Искам да попитам какви са точно свещите за 850 2.5 бензин 97година. Искам да си ги сменя а нямам ключ за да ги погледна. Много моля някои да ми обясни с колко елктрода са и откъде мога да си ги набавя. Мерси предварително.
Аз съм с DENSO K20TXR 5063 и за сега нямам проблеми, те са два електрода. Питай в Мото Пфое за по малко от 60лв. ще си вземеш комплект свещи "оргиналдъ" :wink: :wink: :wink:
Мерси много колега. Лека и безаварийна :wink: !!!!
Искам също да попитам дали ще върви колата ако се сложат свещи с три електрода? Или да ида да питам някои диагностик? Мерси предварително
всичко зависи от разстоянието до електрода, дали са с два или три няма значение стига да е спазено
Случаийно да имате отзиви за свещите от "Евро 07 "? Тъй като там могат да ми направят отстъпка и за това се чудя дали да ида там или в "Мото Фое". :gib: :roll:
murdjo_ Wrote:Случаийно да имате отзиви за свещите от "Евро 07 "? Тъй като там могат да ми направят отстъпка и за това се чудя дали да ида там или в "Мото Фое". :gib: :roll:
В Евро 07 има свещи NGK които са от най-добрите на пазара - ако взимаш от тях няма да имаш ядове :!: :!: :!:
Само ��� :mrgreen: Big Grin.Гледай какви дават в каталога и вземай смело.С малки изключения вси4ките си коли съм карал(карам) с ���.Никакви грижи след 25000 км изхвъляш и нови!!!
Благодаря много за информацията. Пожелавам ви лека и безаварийна 8) :wink:
Ицо, купих си свещи на "NJK" , сега трябва само да събера някой лев и да си взема кабелите дето препоръча(от мрежата на "Koser"). Самите свещи си ги закупих още преди 2 месеца, но се усеща, че автомобила не върви добре. Затова смятам да сменя и кабелите. Мерси много за информацията.