Волво Клуб - България

Full Version: Климатик
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Момчета,

Къде е клапанчето, което вади конденза от климатика (водата, която изтича).

Сега се замислям, че не съм виждал колата ми да вади някаква вода, след като е работил климатика. При другата 850-ка съм виждал много пъти. Може би има връзка с факта, че като пусна климатика, по някое време спира да духа студено и тряба да го изключа и след малко пак да го включа.
трябва да е някъде отдолу, иначе това прекъсване при мен се оказа съединител на компресора
Как се справи - ремонт или смяна?

Аз имам едно ручене, когато пусна климатика
Брех и при мен прави такива мурафети когато си иска :minigunSadспира да духа студено) .Ама кат го изключа и после кат го включа се оправя.Засега рядко се появява тоя проблем.Някой ако знае кадърен майстор във Варна или Добрич моля да сподели и колко ще ми струва приключението евентуално за ремонта.Благодаря предварително.Моля колегата да ме извини че питам в неговата тема ама проблема е сходен и да не отварям същата.
Нов съединител за климатик М.П. и беше олеле, или втора употреба.
Мога само малко опит да споделя.
Имах същото поведение на климатика. Работи за малко и спира да духа студено. Оказа се съединителя.
Ремонта му струваше в Горна баня 60лв

Дано да съм бил от полза
Колега dobyone, би ли обяснил къде точно се намира този сервис в Горна баня. Мерси предварително.
Поздрави
В Горна баня, ул. "Никола Петков" № 96. Станислав Москов (Стенли) тел. 956 90 96; моб. 0888 892305 begin_of_the_skype_highlighting              0888 892305      end_of_the_skype_highlighting
Много ти благодаря Smile
Поздрави.
Колеги, сутринта реших да запаля колата да загрее малко при -14 градуса. След като я запалих, диодите на бутоните за рециркулация и ауто започнаха да мигат и климатика въобще не се включи... Sad Не духа абсолютно нищо! Реших да запаля колата отново, но се получи същото. Ако някои има мнения по този проблем, моля да сподели. Благодаря предварително.
Поздрави.
Pages: 1 2 3