Волво Клуб - България

Full Version: Къде възстановяват спукани автостъкла?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравей Вили. Това, което ще ти кажа важи за Казанлък и не знам дали ще ти е от полза, но поне ще те ориентира горе-долу в цените. Тойота Селика на мой приятел също от камъче колучи пукнатина/около 10-15см./ и му възстановиха стъклото тук за 30лв.На мен ми се струва приемлива цена. Наистина трябва по-скоро да решиш този проблем, защото от вибрациите при шофиране пукнатината може да се увеличи. Поздрави и успех.
Стойо е прав.Ако не вземеш мерки,до наколко дена пукнатината ще се увеличи няколко пъти.Преди две седмици сменях задното стъкло точно по тази причина.И при нас има фирми които ограничават пукнатината,но си личи.Мен лично това адски ме дразни и затова предпочетох да сменя цялото стъкло.Успех.
Моето е спукано от 5 месеца, и да чукна на дърво, пукнатината не се е увеличила до момента. Нямам идея за сервиз. За това следя темата и аз.
Има човек който се занимава с това на улицата на която е сервиза на Жоро.
Да не забравяме, че стъклата на съвременните автомобили не са еднослойни, а многослойни/обикновено трислойни/ и се пука външния слой. По средата е някакъв полимер, който не позволява на стъклото да стане на парченца, както беше при старите калени еднослойни стъкла.
Maxijaz Wrote:Има човек който се занимава с това на улицата на която е сервиза на Жоро.
Тони, дай повече инфо ???
Еми тръгваш към Симеоновско и там от дясно,поне миналата година беше там,имаше си табелка някаква.
е аз от две години имам и не е мръднала.
като набримча музиката и гаси вибрациите на купето и така не може да се разраства Big Grin
Поне от снимките се вижда, че се е получило супер =D> .
в Пловдив също има 1 майстор 3 коли съм водил при него и съм много доволен.
Pages: 1 2