Волво Клуб - България

Full Version: Един приличен сервиз!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Днес направих смяна на консумативи в ТЕХНОПАРТ на Симеоновско.
Вижте малко цени:
Филтър маслен - 9.50
Филтър въздушен - 17.20
Ремък ангренажен Гейтс - 39.70
Ролка 1 - 104.40
Ролка 2 - 107.50
Малсо полусинтетика на Валволин 5W-30, 6 л - 76.80
Вложка за щанга - 3.00
Ремък канален (хидр. помпа, клима и алтернатор) - 30.70
Сума за труд - 135.01

ТОТАЛ: 561.81 лв

Оставих колата за ангренаж, филтри и масло, с молба за преглед на ходовата част. Обадиха ми се към обяд, казаха ми за проблема с биалетката и вложката, казха ми колко ще струва, малко по-късно звъннаха, за да отида да си взема колата. Пълна разпечатка по позиции, включително и на труда. Дори ми издадоха фактура
Smile Заведоха колата в комп-а, оттук натам смятам да ходя само при тях. Много коректно отношение! И това при положение, че не познавам никого там. Изпратиха ме едни майстори от ул. "Тинтява", които отказаха да се занимават със смяна на ремъка на колата ми.
Уф...малко като реклама излезе, ама какво да правя, това си е истината, все пак.
А, имат един минус от мен: когато споделих за проблема ми с оборотите, казаха, че майсторът им, дето се занимава с токовете, бил отпуска, та не можело да направят тази диагностика. Да съм бил дошъл някой друг път :?
Тези цени се отнасят за S40 2.0 16V '97
Аре, дано съм бил полезен!
Днес направих смяна на консумативи в ТЕХНОПАРТ на Симеоновско.
Вижте малко цени:
Филтър маслен - 9.50
Филтър въздушен - 17.20
Ремък ангренажен Гейтс - 39.70
Ролка 1 - 104.40
Ролка 2 - 107.50
Малсо полусинтетика на Валволин 5W-30, 6 л - 76.80
Вложка за щанга - 3.00
Ремък канален (хидр. помпа, клима и алтернатор) - 30.70
Сума за труд - 135.01

ТОТАЛ: 561.81 лв

Оставих колата за ангренаж, филтри и масло, с молба за преглед на ходовата част. Обадиха ми се към обяд, казаха ми за проблема с биалетката и вложката, казха ми колко ще струва, малко по-късно звъннаха, за да отида да си взема колата. Пълна разпечатка по позиции, включително и на труда. Дори ми издадоха фактура
Smile Заведоха колата в комп-а, оттук натам смятам да ходя само при тях. Много коректно отношение! И това при положение, че не познавам никого там. Изпратиха ме едни майстори от ул. "Тинтява", които отказаха да се занимават със смяна на ремъка на колата ми.
Уф...малко като реклама излезе, ама какво да правя, това си е истината, все пак.
А, имат един минус от мен: когато споделих за проблема ми с оборотите, казаха, че майсторът им, дето се занимава с токовете, бил отпуска, та не можело да направят тази диагностика. Да съм бил дошъл някой друг път :?
Тези цени се отнасят за S40 2.0 16V '97
Аре, дано съм бил полезен!