Волво Клуб - България

Full Version: Къде да пъхна ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте Волвари,
Обръщам се главно към собствениците на "VOLVO 850 GLE 2.0, V10".защото може би при другите модификации тезви 'меки' връски са свързани по друг начин.

В една тема бях писал че имам проблем с една тръба която е от мека гума и излиза от много под колектора (май)
С червена черта съм нарисувал от къде минава отдолу Big Grin
[Image: stuff%20011-2.JPG]
странично така изглежда (аз съм закрепил тази твъдата и черна тръбичка там (незнам дали е така) :roll:
Моля да проверите дали е така и при вас Sad :oops:
[Image: stuff%20013-2.JPG]

и като цяло този маркуч съм го свързал за тази кутия
[Image: stuff%20014.jpg]
[Image: stuff%20015.jpg]

Моля да проверите как е при вас, че от доста веме я карам така и се страхувам да не и стане нещо,
а майсторите вдигат рамене само ... незнам кой ботанически иститут са завършили но "майстори" им казваме !
Предварително Мерси за съдействието Smile
Тази тръба трябва да е за картерните газове и трябва да е включена в мъркуча който отива в дроселовата клапа а не в кутията на въздушния филтър.
Мерси колега,
а може ли да дадеш някоя снимка къде точно :-(
че съм по зле и от идианец Sad
Благодаря педварително
здравейте другари-Волвари Smile
оказа се че и това бил някакъв вакуум ... аман от вакуми , колко има още Big Grin Big Grin Big Grin ????
мястото е точно това. ( разбрах че имам проблем със снимките извинявам се за което, явно от gmail.com са се бъгнали сървърите при качването им )
Благодаря на всики във форума.