Волво Клуб - България

Full Version: Свързване на усилвател към оригиналната музика.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, имам волво S40 с оригиналната музика, сиреч касетофона отпред, ченджера отзад, та как мога да си сложа усилвател без да се сменя цялото аудио, всмисъл има ли някви скрити букси и разни такива, или.....през 97-ма са ги слагали само в мерцедес.
Щом си с оригиналната музика - демек нещо от СЦ-серията - отзад на радиото трябва да имаш 6 пинов ДИН конектор, за свързване на усилвател. Разположението на изводите е дадено в долния линк.
http://webhome.idirect.com/~rwoodrow/
малко ми е сложно,щото аз от кабеляци хич не разбирам,ама имам един авер надявам се той да го оправи,ако изобщо стане,иначе го имам тоя кабел,ама той отива към cd changer-a,та не знам как ще свържа усилвател към него,ще погледна пак може и да съм пропуснал нещо.Мерси anyway!
Спокойно, към чейнджъра е друг кабел, на друга букса Wink
[Image: volvo_din.jpg]

Така би трябвало да ти изглежда радиото отзад.
По голямата букса с надпис AMP е за усилвател. :wink: А в другата ти е забучен кабела през който се управлява чейнжъра.
мерси,стана ми ясно вече само трябва да погледна в колата как е и се надявам да си има всичко отзад на радиото,че не е от голямата с-ма,а си е обикновен касетофон.(фабричен,както стана ясно)
От къде прекарвате кабела(захранващия) на усилвателя,има ли си дупки по таблото или трябва да се пробиват?