Волво Клуб - България

Full Version: Покупка на Волво
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,

Тъй като съм собственик на Волво 850 реших тук да задам въпрос, който ме интересува като предварително искам да се извиня, ако темата не е на място! Искам да сменя вече страхотното, но старо Волво 850 с по-нов модел, но изниква следният въпрос.
Автомобилът, който ми предлагат е бензинов и е 210 к.с като е внос от страна от Е.С., та интересува ме ако някой от Вас, има някаква информация за това дали сега ако го закупя и реша да го регистрирам след началото на Новата година, ще се дължи ли такса за акциз на автомобил за над 163 к.с?? Автомобилът в момента е с чужда регистрационна табела, ако въобще това има някаво значение, т.е не е от автокъща.

Благодаря Ви, предварително !!
Верно какви пари ще излезне с регистрацията и сички такси :roll: :roll:
И мене ме вълнува този въпрос как стоят нещата с колите над 163к.с. .
От началото на 2010 няма вече акзиц за ЕС коли колеги. Другите неща до колкото знам за сега не са се променяли. Спрягаха се някакви екотакси но ги няма за сега....
bell Wrote:От началото на 2010 няма вече акзиц за ЕС коли колеги. Другите неща до колкото знам за сега не са се променяли. Спрягаха се някакви екотакси но ги няма за сега....

aaaaaaaaa, има има. В завсимост от вързастта на колата се променя и размера на екотаксата. Проготви си около 200 лв за нея + около 300 за ГО + 65 за номера и бягай в кат. След това в зависимост от общината още няколко стотин за данък