Волво Клуб - България

Full Version: Волво 480 турбо
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте колеги, някой може ли да сподели колко харчи едно такова волво 480 турбо на бензин??? В смисъл градско-извънградско и смесен цикъл. Говоря за нормално каране,без разцерски изпълнения. Благодаря
volvo 480 sport Wrote:Здравейте колеги,някой може ли да сподели колко харчи едно такова волво 480 турбо на бензин??? В смисъл градско-извънградско и смесен цикъл.Говоря за нормално каране,без разцерски изпълнения.Благодаря

6...6,5 извън градско при скорост около 100 км/ч
-в града-може и до 25 на сто да стигне Big Grin
зависи от маратонката
здравей колега.моето е 440 1.7турбо.както казва колегата terorist извън града при нормално каране 100-120 пада разходът между 6и7 но в градът си гълта.но удоволствието си е пък огромно
Аз знам как во е удоволствието.Карал съм го 2 години това чудо.Но все не мога да се сетя колко лапа и затова пуснах тема.А някой знае ли как да си оправя пластмасовото табло така че да не се чупи,пука и скърца?????
volvo 480 sport Wrote:Аз знам как во е удоволствието.Карал съм го 2 години това чудо.Но все не мога да се сетя колко лапа и затова пуснах тема.А някой знае ли как да си оправя пластмасовото табло така че да не се чупи,пука и скърца?????

Big Grin махаш го и слагаш табло от панда Big Grin -
Много смешно.
Таблото го зарежи - няма оправяне.
Готов съм да се обзаложа с колегите които твърдят, че �Б18ФТ
харчи 6-6,5л/100 извънградско! Да, харчи толкова, но ако
караш надолу. А по инерция ако знаете колко малко харчиии...
В града под 11 няма как да стане.
Моите измервания ги правя от пълен до пълен резервоар.
Освен това тая кола си го проси :twisted:
1. Напълно съгласен с Коко.
2. Таблото на 480 се прави. Моето стана като новичко. Big Grin
Обаче си е заигравка.
Оправил си го,ама сподели как,с какво,материали или сервиз????
За разхода реалната стойност за извънградско е 8 а на градско между 12 и 15 в зависимост от престоя и тежеста на крака. А за счупенотот абло- От 460 мекото табло пасва без проблеми. Миналата седмица купих такова за 150 лв с всичкие копченца включително и инсталацията и кутията с релетата. Смяната отнема около 5 часа. Таблото на 460 е с вградени въздуховоди и е доста по-здраво от на 480. Аз лично досега не съм видял 480 с напълно здраво табло.
Pages: 1 2 3